ישנם סוגים רבים ושונים של מסלולי ריצה, החל ממסלולים בעלי מסילה הנעה רק עם תנועתו של המתאמן, ועד למסלולים מתוחכמים וממנועים.

מסלולים ממונעים הם אולי טובים יותר, אך ראוי לבחון גם משטח מסלול הריצה, המסילה, בולמי הזעזועים, האפשרות לבנות תוכניות אימון ופונקציות שונות, ועוד.

כדאי להיוועץ ברופא מתאים טרם רכישת מסלול ריצה לבית, שכן ישנה חשיבות רפואית רבה לסוג המסלול, לשימוש בו ולמרכיביו – על יתרונותיהם וחסרונותיהם – ומובן שיש להתחשב גם במגבלות הפיסיות והרפואיות של המתאמן.

לדוגמא – בעיות גב, קרסוליים, ברכיים, מפרקים ועוד – עלולות להחמיר בזמן שימוש במכשיר ריצה שאינו מותאם לצרכי המתאמן.

כיצד לבחור מסלול ריצה? מדריך קניה להליכון ומסלול ריצה חשמלי. הכל על ה'צעדים הראשונים' שלך בעולם ההליכונים ומסלולי הריצה החשמליים

החלטת לקנות מסלול ריצה חשמלי או הליכון? מצוין!

עשית את הצעד הראשון לשיפור הכושר הגופני והבריאות שלך ושל בני המשפחה שלך.

אבל רגע לפני ש'הולכים על זה' הכנו את המדריך המלא שיעזרו לך 'לעלות על המסלול הנכון' ולבחור מסלול ריצה או הליכה שיתאים למטרות שלך, בין אם מדובר בחיטוב ועיצוב הגוף ובין אם חיפשת מכשיר לאימון כושר אישי.
המשיכו לקרוא עד הסוף... בסוף יש סרטון ;)
 

מה חשוב לבדוק לפני שקונים מסלול ריצה חשמלי? רמז – זה לא את הדופק...

דברים שאשאל את עצמי לפני כל הנושא הטכני!

 1. נתוני מתאמן – מה משקלך וגובהך – שני פרמטרים אילו הם הראשונים לבדיקה. אם הינך שוקל מעל 100 ק"ג כדי שתרכוש מסלול ריצה המיועד למשקל של עד 130 ק"ג ומעלה – הכולל מערכת בולמי זעזועים ומערכת מכאנית יותר מאסיבית מההליכונים הזולים הקיימים בשוק (בד"כ תוספת של 500 ₪ לפחות)
 2. מה גובהך? באופן טבעי גובהך ואורך הצעד קשורים ביחס ישר זה לזה. אם אתה גבוה מ 185 כדי לרכוש מסלול ריצה בעל אורך מסילה הגדול מ 135 ס"מ וברוחב של 42 ס"מ לפחות! – כך תרגיש בטוח ומשוחרר יותר גם בעת אימון אירובי ו"משתולל"
 3. מה רמת הכושר שלך ולאן אתה שואף? – ככל שרמת הכושר שלך גבוהה יותר או שאתה שואף לכושר גבוה במיוחד – כדאי (מאוד) לרכוש מכשיר ריצה המשלב מערכת כיוון זווית חשמלית – כזו שמאפשרת לך להוסיף עומס ע"י הטיית חלקו הקדמי של המסלול בזווית של עד 15-20 מעלות. מערכת זו תוסיף עומס בעת ריצה ותדמה ריצה בעליה.
 4. להליכה או לריצה? מנוע של 4.5-5 כ"ס מספיק לאימוני הליכה רגועים. במידה ותרצה לשלב אינטרוולים כלומר, פיקים של ריצה בדופק מוגבר, כדי מאוד לבחור מסלול ריצה עם מנוע של 5 כ"ס ומעלה
 5. בעיות בריאות מקבילות - בעיות בברכיים ? במפרקים? לרוב מסלולי הריצה מערכת בולמי זעזועים. נסו לא להזדעזע מהשמות המפוצצים שנוקטים בהם היבואנים לתיאור מערכות הבלימה בהם מצוידים המסלולים כמו Double suspicion , Soft area ועוד. היוועצו ברופא, כדי אולי ללכת על אליפטיקל או אופני כושר המרככים את העומס על הברכיים
 6. גילך? אם אתה נושק את גיל ה 60 ומעלה אפשר לחסוך בעלות המכשיר ע"י רכישת מסלול ריצה ללא אפשרות לשינוי הזווית – אלא אם כן אתה ממש בכושר J
 7. אוהב להתפנק בעת האימון? – במקרה זה כדי לרכוש מסלול ריצה הכולל מערכת מכוונים המעודדת את המתאמן ע"י הצגת נתוני הריצה – מכשיר כושר בסיסי כולל מערכת לידיים , מכשיר כושר איכותי יותר כולל מערכת MP2 מובנית, מכשיר LCD לתצוגת נתונים וקן לבקבוק מים, לעיתון ולאייפד ..
 8. עיצוב? רוב המכשירים המגיעים לישראל נראים די דומה. אם הינך חובב עיצוב תוכל למצוא מוצרים איכותיים הבנויים בשיפועים אווירו - דינאמיים (בפרמיית מחיר נמוכה יחסית) או אפילו מסלול ריצה העשוי מגוף אלומיניום וזאת בתוספת מחיר נמוכה (יחסית) – כואב (קצת) בכיס כיף בעיניים..
 9. באיזה מותג לבחור? – לעיתים מותג מדבקה (אשר אינו קיים בחו"ל אלא רק בישראל) עדיף על מותג עולמי ידוע – כל מסלול יבחן לגופו של עניין. אנו ממליצים לקבל חוות דעת של מנהל תיק לקוחות באתר. ברור שאדם המטפל שנים בלקוחות ידע הכי טוב על תלונות ותגובות לקוחות לכל מכשיר כושר הנמכר בישראל. אל תתבייש לשאול ולהיוועץ עם צוות האתר.
 10. היכן לרכוש? (טוב אנחנו קצת נגועים) לחסכון בזמן וכדי לבחור מהמבחר הגדול ביותר הנמצא במלאי אנו ממליצים לרכוש מסלול ריצה באתר מכירות בעל שירות לקוחות מוכח ואשר מספק מידע שקוף לגבי מוצרים במלאי (חסוך זמן - התרחק ממוצרי פיתיון). מספר המכשירים שתראה בחנות מוגבלים בד"כ ויתכן מאוד שהייעוץ שתקבל יהיה מוטה לטובת תזרים המזומנים של החנות מאשר הכיס שלך בשל הרצון להיפטר מהמלאי ..

ועכשיו נעבור לצד הטכני

לפני שקונים מכשיר הליכה ומסלול ריצה יש רשימה (לא ארוכה) של מאפיינים חשובים שיקלו עליך לדעת איזה מסלול ריצה הכי מתאים לצרכים שלך. כבר הכנת דף ועט? חבל. כי הכל מפורט כאן ובהמשך...

 1. המנוע החשמלי
 2. עוצמת המנוע (מה שנקרא 'כח סוס')
 3. זווית השיפוע
 4. צורת המעקה ומידות המסלול
 5. המהירות המרבית
 6. שליטת המחשב והפיקוד
 7. מפסק החירום
 8. גודל ואפשרויות קיפול לחיסכון במקום

המנוע החשמלי: הגודל כן קובע!  

על דבר אחד אין ויכוח, איכות מכשיר מסלול ההליכה החשמלי נמדדת בעוצמת המנוע שלו ולכן ככל שהמנוע החשמלי "כבד" יותר וחזק יותר כך גם יאריכו חייו. מנוע חזק יביא לתנועה חלקה יותר ומערכת ההנעה משפיעה על אחידות ורציפות התנועה. מערכת הנעה טובה יותר, תקטין אפשרות של עומס יתר ושחיקה של המנוע.
 
ברוב מסלולי הריצה החשמליים קיימים לפחות שני מנועים.
הראשון אחראי על הנעת הרצועה בעוד המנוע השני מכוונן את זווית השיפוע של המכשיר (בחלק מהמכשירים).
המנוע הראשי של מסלול הריצה יאפשר לך לקבוע את מהירות התאוצה של הרצועה ולהשפיע על קצב הריצה על ההליכון שלך. 
לא רק מי שרץ מתאמץ, גם המנוע עובד קשה ככל שמפעילים אותו יותר זמן ולכן יש חשיבות להספק שלו ולכוחות הסוס שהוא מפיק.
 
*חוזק המנוע – על המנוע להיות בעל 3 כוסות סוס לכל הפחות, מה שיבטיח תנועה חלקה של פעילות המכשיר.
**מערכת הנעה – איכותה תימדד לפי חלקות, אחידות ורציפות התנועה על מסלול הריצה. אל תוותרו על מערכת הנעה טובה מאוד, בכדי למנוע מהמנוע עומס יותר שיזרז בלאי מוקדם.

כוחות סוס: עובדים כמו חמורים 

כח סוס הוא יחידת הכוח שמיוצר על ידי המנוע. היצרנים של מסלולי הריצה וההליכונים משתמשים בשתי יחידות שונות להגדרת כוחות סוס:
 • חשוב לדעת: היבואנים הישראליים של מסלולי הריצה מציינים באגרסיביות את כוח הסוס ב peak (הכוונה לשיא, ולא לצביקה). כאשר בפועל הנתון הזה לא משקף את כח הסוס האמיתי שמיוצר ע"י המנוע אלא כולל בתוכו גם את כוח הסוס שנוצר מדחיפת הרגליים של המתאמן.
 • עוד יותר חשוב לדעת: כל מנוע יכול לספק "כוח שיא" גבוה יותר מאשר "כוח ממושך" לכן חיוני לקחת בחשבון מה הצורך שלך במסלול הריצה החשמלי: אם זה מיועד לריצה על ההליכון וג`וגיניג על מומלץ לרכוש מסלול עם מנוע חשמלי בעל 1.5 כוחות סוס במצב מתמשך (ולא בצביקה, אופס! הכוונה ל'שיא') לנוחיותך רשמנו טבלה שתעזור לך לבצע את הבחירה של 'כוח הסוס' המומלץ במסלול הריצה על פי סגנון האימון:
*כוח סוס 'ממושך' - שמגדיר כמה ניתן יהיה להשתמש במסלול ריצה מבלי להרוס את המנוע של ההליכון החשמלי
**כוח סוס ב'שיא' - שמגדיר מהי עוצמת המנוע הגבוהה ביותר האפשרית להפקה על ידי המנוע לאורך זמן קצר.
 
סרטוני וידאו וסקירות למסלולי ריצה מומליצם:

 

סגנון הפעילות הגופנית:

כוחות סוס

הליכה ו\או ריצה קלה

בין 1 ל 1.5 כ"ס לפחות

ריצה ואימון במאמת גדול יותר

בין 1.5 ל 2 כ"ס לפחות

 

זווית השיפוע: נראה לך קשה? חכה לעליה

זווית השיפוע במסלול ריצה על הליכון בעצם מעלה את הציר הקדמי שלו ומגדילה ההתנגדות לרגליים של המתאמן. מסלולי ריצה משופעים מדמים מצב של הליכה בעליה או במדרון ומייצרים מצבי כושר למאמץ גדול יותר הגורם לשריפת קלוריות ואימון שרירים מהירים יותר. רוב ההליכונים מאפשרים כיוון זווית המסלול. זווית גבוהה יותר תוביל למאמץ מוגבר בזמן נתון. דעו מראש כיצד אפשר לשנות את הזווית כך שץוכלו להשתמש באופציה זו באופן תדיר, בכדי לייעל את האימון שלכם.

בהליכון חשמלי או הליכון ספורט יש 2 צורות לקבוע את זווית השיפוע:

 1. שיפוע ידני – כוונון ידני של זווית השיפוע של מסלול הריצה על ההליכון באמצעות מנגנון מכאני בדרך כלל לאחת מארבעה זוויות קבועות 3%-5%-7%-9%
 2. שיפוע חשמלי –כוונון מהיר וקל של זווית השיפוע של מסלול הריצה תוך כדי אימון לזווית שנעה בין 0%-12%.
מסלולי ריצה והליכונים עם שיפוע חשמלי יהיו בדרך כלל זולים יותר ממכשירי ריצה עם שיפוע ידני-מכאני אך הם מספקים שימוש נוח וללא מאמץ מיותר גם בזמן אימון הכושר.

צורת המעקה ומידות המסלול: כדאי להחזיק חזק, אנחנו ממריאים!

לבטיחות מקסימאלית חשוב לוודא שהמעקה שעל מכשיר הריצה מחופה. חשוב לבדוק אם המעקה של מסלול הריצה של הליכון הספורט בנוי כך שלא יפרגן לך איזה זבנג אם קרה ונפלת מהמסלול.
ככל שמסלול ההליכה רחב יותר כך יהיה לך נוח יותר (כי יהיה לך יותר מקום ריצה על ההליכון כאילו דה...). עלייך לבדוק אם מסלול הריצה של ההליכון שרצית לקנות כולל בולם זעזועים מובנה מתחת לסרט הנע.

על המסלול להיות ברוחב של 38 ס"מ ועד 60 ס"מ לפחות, אם כי בריצה ובפעילות מאומצת כדאי לבחור מסלול רחב יותר. בממוצע אורך המסלול של הליכון חשמלי נע בין 1 ל 1.5 מטר, אבל אם יש לך 'בעיית' גובה מומלץ לקחת מסלול ארוך יותר אחרת הרצפה או המעקה עלולים להצטרף לאימון שלך - וחבל.

מסלולי ריצה מומלצים
 1. מסלול ריתה איכותי York Express Plus 5030
  מסלול ריצה איכותי York Express Plus 5030
  Rating:
  0%
  מחיר מיוחד 3,290.00 ₪ מחיר רגיל 3,390.00 ₪
 2. מסלול הליכה קומפקטי מתקפל בקלות Omega7
  מסלול הליכה קומפקטי מתקפל בקלות Omega7
  Rating:
  0%
  מחיר מיוחד 2,390.00 ₪ מחיר רגיל 2,490.00 ₪
 3. מסלול ריצה - הליכון חשמלי Olympic 8600 מבית York®
  מסלול ריצה - הליכון חשמלי Olympic 8600 מבית York®
  Rating:
  0%
  מחיר מיוחד 5,790.00 ₪ מחיר רגיל 6,890.00 ₪
 4. מסלול ריצה 42.5 ס
  מסלול ריצה 42.5 ס"מ VO2 - SUPERUN1 - שיפוע מכני
  Rating:
  0%
  מחיר מיוחד 2,389.00 ₪ מחיר רגיל 3,290.00 ₪
 5. מסלול ריצה רוחב 48 ס״מ 7.5 כ״ס מבית Vo2 Superun49
  מסלול ריצה רוחב 48 ס״מ 7.5 כ״ס מבית Vo2 Superun49
  Rating:
  0%
  מחיר מיוחד 3,698.00 ₪ מחיר רגיל 5,190.00 ₪

Items 1 to 6 of 10 total

דף

חשיבות משטחי הריצה השונים ותרומם לבריאותנו וליעילות הריצה עצמה

ראשית, כדאי להבין נתון עיקרי זה: במהלך הריצה, הרגל נוחתת על הקרקע ומביאה בכך להפעלת כוחות שונים על הגוף, השקולים לפי 3-10 ממשקל הגוף. אלו כוחות המתפזרים באופן הטרוגני (בלתי שווה) לאורך מפרקי הגוף השונים. אופן ההתפזרות תלוי בגורמים רבים, אשר ביניהם – משטח הריצה.

לפי הצגת משטחי הריצה ואופיים, ראוי לדעת כי קיימת גם חשיבות לגיוון בין שטחים השונים. ריצה על משטח זהה באימון, בעצם מביאה את הגוף להתרגל לאותו סוג משטח, וכאשר חל שינוי, של מעבר למשטח מסוג אחר, הרי שהגוף חשוף יותר להידרדרות ולפציעות. שינוי קטן במסלול (אפילו ביצוע ריצה / הליכה באותו מסלול, רק בכיוון ההפוך), נחשב לגיוון בריא.

נוכל לדון עכשיו בחשיבותו של משטח ריצה להתאוששות הגוף. בעת פעילות גופנית בכלל, וריצה בפרט, המטרה הינה שיפור יכולות גופניות. אין שיפור זה יכול להתקיים, אלא במידה שהגוף יחווה התאוששות איכותית בין אימון לאימון. בסיוע משטח ריצה מתאים, שישכך את הזעזועים הנלווים לריצה (משטח רך / משטח קשיח, לדוגמא), ההתאוששות תהיה טובה יותר.

המהירות המרבית: זו ציפור? לא. זה מטוס? לא. זה מתא-מן!

מסלול ריצה איכותי, כמו בהליכון york (יורק) לדוגמה, מאפשר לפתח מהירות ריצה של עד 18 קמ"ש (כ 4.5 מטר לשנייה). מהירות ההליכה הממוצעת לאדם על מכשיר הליכה הוא בין 4-6 קמ"ש. הקנגורו מתקדם בניתור קבוע בקצב של כ -20 קמ"ש, זה לא קשור להליכון כושר אבל חשבנו שיהיה לך נחמד לדעת :)

לאחר שתזהו את לחצן המהירות, תדעו כיצד להגביר או להנמיך את מהירות המסלול, תוך כדי הפעילות. לחצן המהירות יאפשר לכםלהתחיל בקצב איטי יחסית, לטובת חימום התחלתי של הגוף, במשך כ-3-5 דקות. בסיום ההתחממות, תוכלו להגביר את קצב הצעידה.

שליטת המחשב והפיקוד: קפטן ז'אן לוק פיקארד, מאחוריך

טכני: בקדמת מסלול הריצה מותקן פאנל שמורכב ממסך מחשב שמגיע לרוב בשני סוגים:

 1. מסך lcd (liquid crystal -display).
 2. תצוגת 'לדים' led (light emitting diode) האחרון בדרך כלל בהיר יותר מהראשון בשל עוצמת תאורה חזקה יותר.

מה קורה שם? תפקיד המחשב במסלול הריצה הוא לחשב (כאילו דה...) את מהירות האימון, מרחק הריצה או ההליכה, הזמן הכללי והקלוריות שנשרפו על פי משקל הגוף כשמקביל מתאפשר לך למדוד את הדופק בזמן האימון.

קל באימונים: המחשב בהליכון מתוכנת מראש במספר סוגי אימונים מובנים כאשר שככל שמספר ומגוון התוכניות במסלול הריצה רחבים יותר- יש לך יותר למה לחכות לקראת האימון הבא שלך. בנוסף הצפייה במסך מכשיר מסלול ריצה מעודדת את המתאמן להתמיד באימונו על כן למסך חשיבות גבוה. מכשירים טובים יאפשרו מדידת דופק באמצעות אחיזה בידית המותקנת על המכשיר.

בדקו שמכשיר ההליכה שלכם מאפשר שמירת היסטורית האימונים שלכם. מדובר בהזדמנות מעולה לעקוב אחרי ההתקדמות שלכם.

ייתכן שההליכון שלכם מתשאל אודות משקלכם בתחילת האימון. באם תתייחסו לשאלה ברצינות ותרשמו את הנתונים, תוכלו לעקוב אחר שריפת הקלוריות שלכם. המכשיר יחשב באופן נכון יותר את שריפת הקלוריות שלכם, באם תתנו לו נתונים מדויקים לגביכם.

כמה זה עולה? כמובן שככל שהמחשב של הליכון ריצה מציע פונקציות רבות יותר כך בהתאמה יעלה המחיר...

מפסק חירום: פוש דה באטן!

לשמירה על בטיחות מרבית שלך ושל הסובבים אותך חשוב לוודא את מיקום כפתור החירום להפסקת האימון באופן המהיר ביותר בעת נפילה או החלקה.
 

0 שאלות ותשובות בנושאי הליכונים חשמליים לבית

כשמסלול ריצה זמין לאימון בבית בכל עת - ללא ספק תוכל להשיג תוצאות מהירות וטובות יותר

להלן, על קצה המזלג, יתרונות השימוש במסלול ריצה

 • שריר הדו ראשי -  לא אזור אימון ישיר באימון על מסלול ריצה אולם עדיין תרגישו בשיפור בשריר הדו ראשי
 • עבודה אירובית על מסלול ריצה משפרת תפקוד לב ריאה לחיות כמו אתלט תפקוד רב ללא מאמץ
 • להיראות יציב, חזק ומחוטב חיטוב ובניית ירך חזקה ויציבה יותר
 • שריפת רקמות שומן והגדלת מסת שריר
 • צפה לשיפור לתוצאות חיטוב והדגשת שרירי הזרוע ע״י הגדלת מסת שריר וחיזוקו במגביל לשריפת רקמות שומן
 • שלום שלום לכרס, ולא להתראות!

כיצד מסלול ריצה ישפר את איכות חייך

חסכון במקום: לא לפולניות בלבד

אם חסר לך מקום בבית למסלול הליכה וריצה על הליכון חשמלי קיימים בשוק מסלולי ריצה קומפקטיים ומתקפלים שיאפרו לך לאחסן אותם בקלות, אפילו מתחת למיטה. 

חשוב לדעת: קיימים דגמים של מסלולי ריצה עם סט של גלגלים, שמאפשרים להזיז את מכשיר הריצה לפינה שלו אחרי האימון. ברוב הדגמים המתקפלים שמוצגים אצלנו באתר ציינו את הגדלים של מסלולי הריצה במצב רגיל ובמצב מקופל.

טיפים לפני סיום

 1. מסגרת המסלול עשויה לרוב פלדה או אלומיניום כאשר האלומיניום עמיד בפני בעיות לחות ומים ואילו הפלדה יציבה יותר.
 2. אימון על מסלול הריצה הביתי מחייב רצועה רחבה (לפחות 120*45 ס"מ) ומערכת איכותית של בולמי זעזועים.
 3. על הקיבולת המרבית של מכשיר הריצה, להיות מותאמת למשקל המתאמן.
 4. מומלץ לוודא שיצרנית המכשיר היא מקצועית ובעלת שם בתחומה, וכן שאותה חברה מסוגלת לספק תחזוקה ושירות לאורך זמן (היינו, לפחות לשנה או שנתיים). יהיה זה יתרון, באם החברה עוסקת בסוגים שונים של מכשירי כושר.
 5. כדאי להתייעץ עם רופא מתאים בטרם בחירת מכשיר הכושר שלכם, בכדי להבטיח התאמה מלאה לגופכם ולבריאותכם.
 6. לוח בקרה – וודאו כי ישנו מד דופק על לוח הבקרה של המכשיר.
 7. בבואכם לרכוש מסלול ריצה לבית, כדאי לכם לבדוק את גודלו של המכשיר במצב פתוח וסגור. בנוסף, ראוי לוודא שיש די מקום בבית, לשימוש ולאכסון.
 8. בדקו גם את גודל המסילה, כך שתתאים למידותיו של המתאמן ולנוחות האימון המתבקשת - המסלול רחב מספיק כך שהרגליים אינן צמודות בזמן ההליכה / ריצה.
 9. ההליכון נוח לכם. בדקו ונסו אותו עוד בחנות.
 10. ישנה יציבות במצבים שונים. על המכשיר להעניק לכם יציבות גם במצב של הליכה מאומצת.
 11. בידקו שהמכשיר קיבל את אישור מכון התקנים.
 12. בידוק שקיימים שירות וחלקי חילוף.
 13. וודאו ישנה לפחות שנת אחריות אחת בביתכם.

לסיכום: אז מה ההבדל בין מסלול ריצה להליכון? תשאלו את חיה הלפרין

בגדול אין הבדל, הליכון כושר זה מסלול ריצה ולהיפך. פשוט חלק הולכים עליו וחלק רצים עליו הכל עניין של בחירה. מסלול ריצה הוא מכשיר האימון הביתי הפופולארי ביותר הזמין היום ומאפשר לכל אחד להתאמן ולעשות פעילות גופנית מבלי לצאת מהבית תוך שיפור משמעות של כוח סיבולת לב-ריאה, שריפת כמות קלוריות גדולה ויכולת מעקב ושמירה על אחוז השומן ביחס למשקל הגוף - או בקיצור ה'חלום הרטוב' של חיה הלפרין.

הליכון ריצה חדש ואיכותי או הליכון יד שניה יספקו לך אימון עשיר, מהנה, בריא ובטוח, ויעודדו אותך ואת בני המשפחה שלך לבצע
פעילות ספורטיבית קבועה ולשמור על דרך חיים בריאה יותר מבלי לצאת מהבית.

 לכל מידע נוסף על הליכון כושר חשמלי חדש, או הליכון ספורט יד שניה מכל הדגמים כולל הליכון vo2, הליכון דנלופ ועד הליכון york צוות יגל living well! תמיד לשרותך.

ולסיכום הוידאו

מסלולי ריצה מומלצים
 1. מסלול ריתה איכותי York Express Plus 5030
  מסלול ריצה איכותי York Express Plus 5030
  Rating:
  0%
  מחיר מיוחד 3,290.00 ₪ מחיר רגיל 3,390.00 ₪
 2. מסלול הליכה קומפקטי מתקפל בקלות Omega7
  מסלול הליכה קומפקטי מתקפל בקלות Omega7
  Rating:
  0%
  מחיר מיוחד 2,390.00 ₪ מחיר רגיל 2,490.00 ₪
 3. מסלול ריצה - הליכון חשמלי Olympic 8600 מבית York®
  מסלול ריצה - הליכון חשמלי Olympic 8600 מבית York®
  Rating:
  0%
  מחיר מיוחד 5,790.00 ₪ מחיר רגיל 6,890.00 ₪
 4. מסלול ריצה 42.5 ס
  מסלול ריצה 42.5 ס"מ VO2 - SUPERUN1 - שיפוע מכני
  Rating:
  0%
  מחיר מיוחד 2,389.00 ₪ מחיר רגיל 3,290.00 ₪

Items 1 to 5 of 10 total

דף