ברוכים הבאים לחנות ציוד הכושר המובילה בישראל

עגלת הקניות שלי 0 פריטים: 0.00 ₪

לפרטים והזמנות
03-501-3994

מודדי אחוזי השומן המובילים

פורסם ב 20/08/2017

אנשים רבים פונים לחדרי הכושר ולאימונים אירוביים כאשר מטרה אחת עומדת לנגד עיניהם – ירידה במשקל. אך מי שמתאמן זמן מה לומד במהירה כי המשקל אינו הנתון המעניין. כאשר מדובר בגוף שלנו, אנו לא רוצים לצמצם מכולו, אלא רק מהשומן. לשם כך מדידת המשקל אינה מספיקה, ויש צורך למדוד את אחוזי השומן.

מודדי אחוזי השומן המובילים
 

לשם כך, החלטנו לסקור שלוש מתוך מודדי אחוזי השומן המובילים שלנו שייתנו לנו את התשובות הרצויות ויעזרו לנו לעקוב ביעילות אחר השינויים בגופנו ואחר ההתקדמות הספורטיבית שלנו.

יתרונות השימוש במודדי אחוזי שומן

ייתכן שזה תמוה במקצת, שאחוזי השומן אינם נפוצים כמודדי המשקל הביתיים.
 
ייתכן והסיבה לכך היא במסובכות הטכנולוגית של שני המכשירים – אחוזי השומן עושים שימוש במנגנונים מתוחכמים כדי להביא לתוצאות מדויקות בחלק היחסי של השומן ממשקל הגוף.
 
כך או אחרת, המשקל לרוב אינו מספק את כל המידע הנדרש אודות הגוף שלנו, ואינו מספק נתון המשקף באופן נאמן את מבנה הגוף והחיטוב.
 
מודדי אחוזי השומן מציעים נתון יעיל וחסר תחליף שהשימוש בו פותח אינספור יתרונות לשגרת אימונים בריאה ואפקטיבית יותר:
 • מעקב אחר ההתקדמות: המשקל אינו מספק מעקב ראוי ומדויק אחר תוצאות האימונים, במיוחד כאשר משלבים אימוני כוח וחיטוב גם יחד. באמצעות מדידת אחוזי השומן, ובאמצעות גזירה של מסת השריר מהם, ניתן לייצר הבחנה מדויקת יותר לגבי נתוני הגוף וכך לגבי ההתקדמות.
 • הגדרת תכנית אימונים: תכניות אימונים יכולות להיות די שונות זו מזו בהתאם למטרות שהן מציבות לעצמן. אדם שירצה לפתח מסת שריר גרידא יתאמן באופן די שונה מאדם שרוצה לחטב את גופו ולהבליט את השרירים הקיימים, גם אם אלה יאבדו מעט מסה בדרך. באמצעות מדידה מדויקת של אחוזי השומן בגוף ניתן לקבל נתונים מהימנים על מצב הגוף וכך להגדיר מטרות באופן נכון יותר.
 • הגדרת תפריט תזונתי: באופן דומה לתכנית האימונים, המטרות השונות עשויות להצריך תזונה שונה כדי לספק לגוף את הצרכים להגעה למטרה. באמצעות מדידה של אחוזי השומן ניתן לקבל את הנתונים המדויקים של הגוף וכך לקבוע מה צריך להיכלל בתזונה ומה לא.

מד אחוז שומן דיגיטאלי מדויק דגם FatTrack® GOLD PREMIUM – הנמכר ביותר

מד אחוז שומן דיגיטאלי מדויק דגם FatTrack® GOLD PREMIUM אינספור ישראלים אינם טועים כאשר הם בוחרים במד אחוזי השומן המדויק והיעיל הזה.
 
מד אחוז שומן FatTrack GOLD PREMIUM רשום כפטנט בארה"ב בזכות האפשרות שלו למדידה מדויקת של אחוזי השומן בשיטה דיגיטלית, וכך אף מאפשר ייצוא של הנתונים אל המחשב באמצעות תוכנה נלווית ייעודית למען מעקב נוח ויעיל.
 
יחד עם סרט למדידת היקפים המתקבל כתוספת, המד הופך לכלי שימושי ויעיל עבור כל אחד המספק את כל הנתונים הרצויים באופן ישיר ונוח.

מאפייני הדגם

 • דיוק החישוב: גבוה ואינו תלוי במאפייני הסביבה.
 • אמצעים נלווים: תוכנה ייעודית לייצוא הנתונים ולביצוע מעקב יעיל ומדויק.
 • הוראות הפעלה: בעברית, לרבות תמונות וסרטון לסיוע.
אלעד מספר: "השירות שניתן לי מחברת יגל היה מעולה, המוצר הגיע מהר יותר משחשבתי. הזמנתי דרך אתר האינטרנט של החברה, אך חשוב לומר כי הייתה להם זמינות גבוהה גם במיילים - עונים ממש בזריזות. אני מאמן כושר והמטרה ברכישת המכשיר הייתה לעבוד עם הלקוחות שלי. למוצר מצורף סרט מדידה שזה ממש נוח ומגניב."

מודד אחוז שומן בגוף מקצועי BFM-019 דגם FatTrack PRO Digital – היוקרתי ביותר

מודד אחוז שומן בגוף מקצועי BFM-019 דגם FatTrack PRO Digital FatTrack עושה זאת שוב עם הדגם היוקרתי והמעולה שלה.
 
מד אחוזי השומן מדגם, BFM-019, מבוסס על שתיים מן השיטות המובילות למדידת אחוזי השומן בגוף, כאשר ניתן לבחור ביניהן בזמן השימוש כדי לוודא תוצאות ולדיוק מרבי.
 
הנתונים שהמד מספק הם מדויקים וישירים – כאשר המכשיר מבצע את החישובים הרלוונטיים באופן אוטומטי – ובעלי אפשרות לייצוא אל תוכנה חיצונית למען מעקב גראפי ומתמשך אחר השינויים וההתקדמויות.
 
מכשיר מקצועי שכזה אוצר בו יתרונות חסרי תחליף שיבטיחו שימוש יעיל ואפקטיבי.

מאפייני הדגם

 • דיוק החישוב: גבוה ואינו תלוי במאפייני הסביבה, תוך שימוש בשיטת 3 האזורים או בשיטת 7 האזורים.
 • אמצעים נלווים: תוכנה ייעודית לייצוא הנתונים ולביצוע מעקב יעיל ומדויק.
 • הוראות הפעלה: בעברית, לרבות תמונות וסרטון לסיוע.
סמי מספר: "מכשיר מעולה – מרוצה מאוד. לאחר בירורים, הבנתי שיגל הם היבואנים של מודד אחוז שומן בגוף מהדגם הזה. קניתי, ואני נהנה להשתמש בו. תודה."

סרט קפיצי מודד היקפים, מחשב BMI מדויק, דגם BFM-04 GoGYM – הזול ביותר

סרט קפיצי מודד היקפים, מחשב BMI מדויק, דגם BFM-04 GoGYM הסרט של חברת GoGYM מספק את הפתרון הקלאסי למדידה מדויקת של אחוזי השומן בגוף.
 
מי שנרתע מהמכשור הדיגיטלי יכול למצוא מענה בסרט הקפיצי הזה המבוסס על השיטות המסורתיות ששימשו אינספור אנשים שנים רבות.
 
הסרט מספק שלל נתונים המחולקים לשניים על פי המגדר כדי לאפשר מדידה נוחה, ובאמצעות שימוש פשוט בו ניתן לקבל את כל הנתונים הרלוונטיים כדי לחשב את החלק היחסי של השומן בגוף.

מאפייני הדגם

 • דיוק החישוב: גבוה, מבוסס על שיטת חישוב אנלוגית.
 • פונקציות נלוות: תחלופת צבעים להקלה על קריאת הנתונים, חלוקה לשני סוגי נתונים על פי המגדר ועוד.