ברוכים הבאים לחנות ציוד הכושר המובילה בישראל

עגלת הקניות שלי 0 פריטים: 0.00 ₪

לפרטים והזמנות
03-501-3994

סקירת שולחנות משחק

שולחנות טניס - פינג פונג 

אנשים רבים שרוצים משחקי שולחן במחיר משתלם, שוקלים לדוגמא לקנות שולחן פינג פונג יד שניה או שולחן טניס יד שניה. האמת היא שהיום, בפרט אם אתם מחפשים שולחנות פינג פונג - תוכלו למצוא דגמים רבים, איכותיים, במחירים משתלמים! לדוגמא עבור שולחנות טניס מדגם של חברת sponeta או דגם snuflex hobbyplay תוכלו למצוא מחירים משתלמים במיוחד, נמוכים יותר מ- 3000 ש"ח, ואף נמוכים יותר מ- 2000 ש"ח. 

אם אתם מתעניינים ברכישה של שולחנות פינג פונג, רצוי כמובן להתאים אותם לקהל היעד - אם הם ישמשו גם ילדים, כדאי לרכוש שולחנות שניתן לשנות את גודלם. לעומת זאת, אם אתם מחפשים משחק טניס שולחן - אפשר לרכוש מראש שולחן משחק גבוה יותר - וכמובן שבכל מקרה המחירים יהיו משתלמים מאד.
 

תמונת שולחן טניס פנים Sunflex Hobbyplay תוצרת גרמניה

שולחנות סנוקר

כדור אדום לגומה שמאל....
מי מאיתנו לא אוהב ביליארד או סנוקר? אם גם אתם התמכרתם למשחק - אתם יכולים לרכוש שולחנות סנוקר או שולחנות ביליארד מהדגמים המובילים בשוק. היום הדגם המוביל נקרא Super Leagues, והוא מציע מספר סדרות שונות של שולחנות ביליארד וסנוקר כמו סדרת pollo או סדרת diamond. אם אתם רוכשים שולחן סנוקר, רצוי כמובן לבדוק שהוא מגיע אליכם יחד עם סט מובחר של כדורים, ויש כמובן חשיבות גם למוטות המשחק שמגיעים עם השולחן. 
 
גם כאן, על אף שמדובר על דגמים יוקרתיים במיוחד, שעשויים מעץ מלא - תוכלו למצוא אותם חדשים לחלוטין, במחירים שנמוכים אף מ2000 ש"ח - ללא ספק מדובר בהשקעה משתלמת עבור שולחנות משחק שישמשו אותנו למשך שנים רבות.
 

תמונה של שולחן ביליארד 7 פיט מיקצועי ומאסיבי, דגם B9170

שולחנות כדורגל

כדורגל שולחן הוא בעצם הגרסה המוכרת והקטנה של הכדורגל. כאן אנחנו שולטים על מוטות, אליהם מחוברים השחקנים, ומתחרים אחד בשני במשחק מהנה. יש היום מספר דגמים מובילים בשוק של שולחן כדורגל, כמו paili או digital soccer שיכולים להתאים לכל אחד. חשוב לבחור שולחנות שיהיו מתאימים לגובה של המשתתפים - אם אתם רוכשים את השולחן עבור הילדים, רכשו מראש שולחן משחק נמוך יותר. טווח המחירים של שולחנות כדורגל הוא רחב, והיום אפשר לרכוש שולחנות משתלמים בטווח שבין 1000 ש"ח ל3000 ש"ח.

תמונת שולחן כדורגל ביתי CupRegular

שולחנות הוקי

כמובן שגם הוקי האוויר לא נפקד מהרשימה שלנו - היום אפשר לרכוש שולחן הוקי אוויר עבור הבית, במקום לצאת אל שולחנות המשחק שנמצאים באולמי המשחק. דגמים כמו פילדלפיה הוריקן או BCE כבר ניתנים לרכישה בארץ וגם כאן טווח המחירים משתנה ויכול להתאים לכל אחד - החל משולחנות משחק הוקי אוויר שעולים פחות מ1000 ש"ח, ועד לשולחנות היוקרתיים יותר, שעולים 3000 ₪. קדימה, שחקו אותה!

תמונת שולחן הוקי אויר דגם H9270