צוות מכירות

 

.רכשתי את מודד אחוז שומן דיגטאלי המיובא בלעדית על יגל. מצאתי את המכשיר כפשוט וקל להפעלה ועם זאת גם מדויק מאוד. לאחר הקשת נתוני המשתמש ומדידת קפלי העור ב 3 מקומות - המכשיר מספק תוצאה מדויקתשל אחוז השומן בגוף תוך שניה. ממליץ מאוד! ...
 

אלי האנה

קניית מד אחוז שומן זה לא משהו שעושים כל יום, לכן חשוב היה לי לרכוש מודד אחוז שומן איכותי. התייעצתי עם החבר'ה מיגל ובחרנו יחד את מודד אחוז השומן של WARRIOR בארה"ב. הוא מדויק יותר מהטני... שהציג לי 15% שומן, לעומת 7% שומן בגוף שהציג לי ה WARRIOR שמדייק כמו בתוצאות במכון ווינגיט!! ..
ב 12 למאי 09 הגעתי לחנות לרכישת המכשיר. לאחר הסבר מפורט על תהליך מדידת אחוז שומן בגוף, בצעתי מיד מדידה עצמית במקום. נדהמתי מהתוצאה המדויקת אשר תאמה תוצאה שקבלתי אתמול במדידה ע"י ציוד יקר במכון כושר שלי (17% שומן לעומת 16.9% שומן ) !!. לאחר 3 מדידות ב 3 אזורים בוגף, שערכו פחות מדקה, המכשיר חישב והציג תוצאות ממש מדויקות. בקיצור יעילות מדהימה במחיר מעולה לעומת מכשירים היקרים המוצעים היום. ממליץבכל לב ...
 

אלי האנה זוכה 3 פעמים בתחרות מר אולימפיה,

ומר ישראל הצעיר באיגוד IFBB

וסגן אלוף העולם פעמיים

שי עובדיה, מאמן כושר ו- קיקבוקס במכוני כושר הולמס פלייס (HolmesPlace) , מועדון הכושר Sweat ובמכון כושר Enrgy

נכתב ב 16-09-09

 

יגל - המרכז למודדי אחוז שומן בגוף

ה"פט-טרק גולד" (FatTrack Gold) הינו גרסה חדשה של "פט-טרק" (FatTrack) II המוצלח, עם תוספת של
"מיו-טייפ" (MyoTape) - סרט מדידה לגוף אשר מעניק אפשרות מדידה נוספת.

 לרכישת מוצר זו ישירות מהאתר לחץ כאן  

מודד אחוז שומן מיקצועי מבית ACCU FITNESS ארה"ב

בדומה למכשיר בדיקת השומן האישי "אקיו-מז'ר פיטנס 2000" (Accu-Measure Fitness 2000), ה"פט-טרק גולד"
(FatTrack Gold) מד עובי דיגיטאלי עם "מיו-טייפ" (MyoTape) מאפשר למשתמש למדוד (ולעקוב) אחר אחוזי השומן בגוף – בקלות ובדיוק מרבי
המכשיר מומלץ על-ידי המגזינים:


Men's Journal, Muscular Development,

Oxygen, Physical, Shape

, Ironman, Muscle and Fitness Hers, Max Sports and Fitness, American Health and Fitness, IDEA Personal Trainer ו – Natural Muscles.

 

בנוסף, המכשיר מומלץ על-ידי איחוד עיצוב גוף טבעי העולמי. ה"פט-טרק" (FatTrack) II עומד בדרישות המחמירות של הרמת משקולות, עיצוב גוף והרמות כוח. בנוסף, אתר testosterone.net בדיווחו במאי 2001 קבע כי ה"פט-טרק" (FatTrack) II הינו "מכשיר קטן ואיכותי... והכי חשוב, הוא מדויק!". בנוסף, בטור הביקורת של Muscle Media (EAS) שפורסם ביולי/אוגוסט, נאמר "האביזר החדש המועדף עלינו הוא . ה"פט-טרק" (FatTrack) II... להיט בקרב צוות העורכים... פצצה שמותאמת לכף היד". ניתן אפילו לבדוק מדוע אלוף לשעבר של EAS Body-For-Life אוהב כל כך את ה"פט-טרק" (FatTrack) II החדש! בין אם אתם מתמודדים לאליפות Body-For-Life, מרימי משקולות מקצועיים, מאמנים אישיים, או פשוט רוצים לעקוב אחר אחוזי השומן בגופכם על מנת לשמור על בריאותכם, ה"פט-טרק" (FatTrack) II מאפשר לכם את הקלות של עשה-זאת-בעצמך יחד עם הדיוק המצופה ממכשיר רפואי יקר.

 

אלי האנה משתמש במודד אחוז שומן של יגל דגם BFM-012

 

אלי האנה משתמש במודד אחוז שומן של יגל BFM-012  ב 12 למאי 09 הגעתי לחנות לרכישת המכשיר. לאחר הסבר מפורט על תהליך מדידת אחוז שומן בגוף, בצעתי מיד מדידה עצמית במקום. נדהמתי מהתוצאה המדויקת  אשר תאמה תוצאה שקבלתי אתמול במדידה ע"י ציוד יקר במכון כושר שלי (17% שומן לעומת 16.9% שומן ) !!. לאחר 3 מדידות ב 3 אזורים בוגף, שערכו פחות מדקה, המכשיר חישב והציג תוצאות ממש מדויקות. בקיצור יעילות מדהימה במחיר מעולה לעומת מכשירים היקרים המוצעים היום. ממליץ בכל לב ...

טל ב. פ"ת מאמן כושר   

 

   

מתלבט איזה מד אחוז שומן  לגוף לקנות ? קרא כאן מה צריך לדעת  לפני רכישת מד אחוז שומן בגוף ?

 

 

 
כל מוצר פט-טרק גולד (FatTrack Gold) כולל:
 • מחשב אחוז שומן בגוף למדידת אחוזי שומן בגוף ע"י מדידית עובי של קפל העור בשלושה מקומות, דגם  "פט-טרק" (FatTrack) II דיגיטאלי )
 • מיו-טייפ (MyoTape) סרט מדידה לגוף , למדידת היקף שריר ומעקב אחר ירידת היקפים
 • מדריך שימוש מלא בעברית ובאנגלית (לחץ כאן להורדה חינם) 

עותק חינם של "שפרו את כישורי המדידה שלכם", עם עצות שימושיות למדידות הטובות ביותר ומידע חשוב לגבי משקל ושריר אידיאליים. כמו גם מדידת אחוזי שומן בגוף הדרך המהירה  והמדויקת ביותר! .

עותק חינם של "שפרו את כישורי המדידה שלכם", עם עצות שימושיות למדידות הטובות ביותר ומידע חשוב לגבי אחוזי שומן בגוף, משקל ושריר אידיאליים.

 
ה"פט-טרק" (FatTrack) II הינו מכשיר מדידה דיגיטאלי סופר-מדויק עם מאפיינים מצוינים אלה:

 • משתמש במערכת מדידת עובי עם פטנט קוד צף לדיוק של 1 מ"מ ויכולת של 100% לחזור על אותה התוצאה. נגמרו ימי הטבלאות והחישובים לצורך תרגום הנתונים.
 • משתמש בשיטת 3 אזורי המדידה הפופולאריים ביותר המומלצים על-ידי המאמנים האישיים לנשים וגברים – פלג גוף עליון, אמצעי ותחתון. מד העובי הנאחז בכף היד מאפשר למשתמשים למדוד לעצמם את אחוזי השומן!
 • משלב את נוסחאות דחיסות השומן המתמטיות ג'קסון-פולאק המתוחכמות לקביעת שומן הגוף.
 • צפצוף מסמן כי המדידה והלחץ מתאימים, ובכך מוודא את הדיוק של המדידה.
 • כיול-עצמי למדידות מדויקות לכל החיים.
 • סממן דירוג כושר המבוסס על מין, גיל ואחוזי שומן.
 • מאחסן 3 פרופילים אישיים.
 • תצוגת דיווחים סטטיסטיים – מציג קריאת מינימום ומקסימום לכל נקודת מדידה.
 • סוללות ליתיום 3V.
 
   
מודד היקפים למדידת התקדמות בהצרת היקפים וגידול בהיקף שריר      

מתנה מצורפת בכל מודד אחוז שומן.

בעת רכישה של מוצר שונה אנו ממליצים שתוסיפו סרט  מיו-טייפ (MyoTape) סרט מדידה לגוף לרכישתכם, בעלות של 39.00 ש"ח בלבד!

לחצו על התמונה למעבר לדף הרכישה

מדידת היקף בטן בעזרת סרט מדידה של יגל Living well!
 

המכז ל קנית מד אחוז שומן בגוף

מומחים ולקוחות  ממליצים על מודד אחוז השומן קאליפר מהדגם המתקדם ביותר,

מודד אחוז שומן בגוף דגם WARRIOR 

 
   

אלי האנה משתמש במודד אחוז שומן של יגל BFM-012..קניית מד אחוז שומן זה לא משהו שעושים כל יום,  לכן חשוב היה לי לרכוש מודד אחוז שומן איכותי. התייעצתי עם החבר'ה מיגל ובחרנו יחד את מודד אחוז השומן של WARRIOR שפותח בארה"ב. הוא מדויק יותר מהטני... שהציג לי 15% שומן, לעומת 7% שומן בגוף שהציג לי ה WARRIOR שמדייק כמו בתוצאות במכון ווינגיט!! ...

שי עובדיה, מאמן כושר ו- קיקבוקס במכוני כושר הולמס פלייס (HolmesPlace) , מועדון הכושר Sweat ובמכון כושר Enrgy  

 נכתב ב 16-09-09

          

                                      שי עובדיה במרטון קיק בוקסינג הולמס פלייס

 

   

 לא משנה מה היא שיטת מדידת אחוז השומן שלך ובאיזו נוסחא אתה מעדיף להשתמש (ג'יסון פולק וחבריו..) ה BFM-019 יתן לך  מענה מושלם ומדויק למדידת אחוז השומן. למאמני כושר, קבוצות מתאמנים , קבוצת כדורגל וכדורסל, דיאטניות מתקדמות ועוד ..

ה FatTracl Gold נועד עבורכם!

חדש חדש חדש!