אליפטיקל מתכוונן אורך צעד

המשך

האם אתה מוכן לקחת את שגרת הכושר שלך לשלב הבא עם מכשיר אליפטיקל חדש?

מכשירי אליפטיקל מאפשרים אימון גוף מלא לחץ נמוך על המפרקים, אימון על מכשיר אליפטיקל מאפשר שריפת קלוריות ושיפור ניכר בתפקוד לב - ריאה וכלי הדם. 

אבל.. עם דגמים רבים , המשימה לבחור דגם אליםטקיל מתאים נעשה קשה. לכם אנו צוות יגל הפקנו עבורך סרטון וידאו - אנימציה עם הסבר מפורט על הדמים השונים המיבואים לישראל, כמו כן, לרשותך מאמרים רבים להבנת האימון על אליפטקיל וגם.. רובוט חדשני (כן כאן בתחתית הדף) הרובט החברותי שלנו ינחה אותך שלב אחר שלב לבחירת הדגם המתאים.


ולסיום כדי להקל על התהליך, בצע את השלבים הבאים:

מה המטרה? 

קבעו את יעדי הכושר שלכם וכיצד מכשיר אליפטי יכול לעזור לכם להשיגם.

 • ירידה במשקל
 • שיפור הסיבולת
 • שיפור כללי בכושר

הבנת המטרות שלך תנחה את תהליך קבלת ההחלטות שלך

תקציב: הגדר תקציב עבור הרכישה שלך. בישראל זמינים מגוון מכשירי אליפטיקל בטווח מחירים בהתאם לתכונות ואיכות מכשיר האימון. קבע כמה אתה מוכן להוציא והתמקד במציאת התמורה הטובה ביותר בטווח התקציב שלך.


הערכת התכונות: שקול את התכונות החשובות לך ביותר. חפש תכונות כמו רמות התנגדות מתכווננות, תוכניות אימון מוגדרות מראש, ניטור דופק ואפשרויות שיפוע. חשבו על אורך הצעד וודאו שהוא מתאים לגובה ולהעדפות הצעד שלכם.


נסיעת מבחן: נשמח לארח ולהדגים את מוצרי האליפטיקל בתצוגה בתל אביב. אצלנו ניתן לבדוק דגמים אליפטיים שונים, לבחון את הנוחות ואת יציבות המכשיר.

בלעדי באתר שלנו:  ביקורות עם תצלומים של לקוחות מאומתים בלבד!  רק אצלנו למעלה מאלף חוות דעת וביקורות של לקוחות וחוות דעת של מומחי יגל בסטרוני וידאו על אודות כח מכשירי האליפטקיל.


אחריות ותמיכה: רק ביגל נהנים משירות לקוחות מענה בצלצול ראשון (בצ׳ט, בווטס אפ או בשיחת טלפון).  ובנוסף שירות האחריות הכפולה מול היבואן. חפש מכונה אליפטית שמגיעה עם אחריות כדי להגן על ההשקעה שלך. בדוק את אורך האחריות ואת פרטי הכיסוי. בנוסף, שקול את המוניטין של תמיכת הלקוחות של היצרן לקבלת סיוע מהיר במידת הצורך.

מדוד מקום פנוי:  מדוד את השטח שבו אתה מתכנן למקם את האליפטיקל. ודא שיש לך מספיק מקום למידות המכונה ואפשר מקום לתנועה נוחה סביבה כולל עליה וירידה נוחה מהכשיר האליפטיקל.

על ידי ביצוע השלבים הנ״ל, תהיו מוכנים לקנות את המכונה האליפטית הבאה שלכם בחכמה.
Filter
הגדר מיון בסדר יורד

3 פריטים

לכל עמוד
הצג כ- גריד תצוגה רשימה
 1. אליפטיקל ספורטופ E7000 דגם חדש 2914
  -28%
  אליפטיקל מקצועי מתקדם תנועת ריחוף חלקה 7000 SportTop
  דירוג:
  94%
  מחיר רגיל 4,990.00 ₪ מחיר מיוחד 3,570.00 ₪
  צפיה מהירה
  הוסף להשוואה
 2. אליפטיקל ספורטופ E7000 דגם חדש 2914
  -32%
  אליפטיקל מקצועי מתקדם 7000 SportTop מתצוגה
  Rating:
  0%
  מחיר רגיל 4,390.00 ₪ מחיר מיוחד 2,990.00 ₪
  צפיה מהירה
  אזל מהמלאי
  הוסף להשוואה
Filter
הגדר מיון בסדר יורד

3 פריטים

לכל עמוד
הצג כ- גריד תצוגה רשימה

לקוחות מצלמים ומספרים