עת כושר
 
תכירו את הפדומטר: מד דופק רציף עם סטופר, שמונה צעדים, סופר קלוריות ומציג את הנתונים על מסך דיגיטלי רחב מצויד בתאורה. בלי רצועת חיישן מעיקה בחזה, הוא נתפס למכנס, ומבטיח אימון גופני מחושב ויעיל.
 
 
מדובר בריטואל די קבוע: לפחות 4 פעמים בשבוע אני יוצא לעשות הליכות רגליות בשכונה ובשלב מסוים נעצרת לידי מכונית בחריקת בלמים. מתוכה מציץ ראשו של שמעון השכן שלי, ששואל למה אני הולך ברגל, ומציע לי טרמפ עד לפתח ביתי. אני תמיד מסרב בנימוס, ואומר לשמעון את מה שאני אומר לכולם: כושר זה אושר, וכדאי שתנסה לתת לזה צ'אנס.
למעשה, אם הייתי יכול לתת לך מתנה אחת, הייתי בוחר בקצת מודעות לפעילות גופנית. נפש בריאה בגוף בריא זאת לא סתם קלישאה, אלא מציאות מוכחת: תנסה להזיז קצת את התחת, לרוץ, לשחות, או לעשות הליכות ותגלה זאת לבד.
אבל שמעון אף פעם לא מתייחס לדברי ברצינות, וטופח על כרסו המשתפלת במבט מדושן.
"אני שונא ספורט, אבל מת על סטייקים טובים. ההתעמלות היחידה שאני מוכן לעשות זה לפתוח את המקרר" הוא אומר, ואני אף פעם לא מתווכח איתו. כבר למדתי שזה חסר טעם, ועדיף לי להשקיע את האנרגיות שלי במקומות אחרים, ולא לבזבז את כוחותיי על אנשים שלא רוצים להקשיב לעצה טובה שיכולה לשפר את איכות חייהם.
בגלל זה כל כך הופתעתי כשלביתי הגיעה חבילה קטנה מלווה במכתב תודה: "אבי היקר, אמרת שאם היית יכול לתת מתנה אחת היית בוחר במודעות להתעמלות גופנית. אז קיבלתי את המתנה שלך, ובחודש האחרון נרשמתי למכון כושר והתחלתי להתעמל על בסיס קבוע. כמו שתמיד אמרת, זה אכן עושה נפלאות לגוף ולנשמה, ובגלל זה הרגשתי צורך להעניק לך שי קטן".
בתוך החבילה ששמעון שלחתי מצאתי מוצר חדשני שהצליח להפתיע אפילו פריק של ספורט כמוני, שמכיר כל מד דופק שקיים בשוק: תכירו את הפדומטר TG-224, שמצטיין בכמה יתרונות בולטיםביחס לאחרים : מדובר במד דופק רציף, שקורא את הדופק במדויק, בכל פעם שלוחצים על החיישן המתקדם.                       
יש לו סטופר, והוא מתאים במיוחד להליכות שלי מכיוון שהוא סופר צעדים, מחשב את המרחק שהלכתי במדויק עפ"י אורך הצעד המוזן למכשיר (סטייה של עד 1% !!)

 

והכי חשוב, הוא מציג לי את  יעד שריפת הקלוריות היומי שלי ומצב הנוכחי של שריפת קלוריות וכל זאת על גבי מסך תצוגה דיגיטלי רחב ונוח לקריאה, שמצויד בתאורת מסך לאימוני ערב. אה, ושכחתי שיש לו תוכנית לאימון מוקצב זמן, כשאני מגיע ליעד שלי, הפדומטר פשוט מודיע לי על כך.
הפדומטר מגיע עם תוכניות אימונים בעברית להרזייה, חיטוב ושיפור הכושר ואני התרשמתי גם מעיצובו הייחודי: קל, יעיל ונוח לשימוש: במקום לענוד אותו על היד, לתלות על הצוואר או לענוד חישן דופק עם רצועה        מעיקה, הפדומטר נצמד למכנס באמצעות תופסן מיוחד, בקיצור ללכת עם להרגיש בלי.
 
חושבים שאני מתלהב? תשמעו מה יש לאנשי המקצוע לומר: אורלי דרורי (דיאטנית קלינית, יועצת לקבוצות הליכה)  :"איכות האימון ומדידת הדופק הכרחית לתוצאות טובות ולהצלחת הפעילות.מצאתי שהמכשיר TG-224 אמין מאוד, שימושי ומציג תוצאות מידיות ומרחק האימון המגבירים את המוטיבציה לאין שיעור – בהצלחה לכולם!" . עליזה פרסקי (מנהלת קבוצת תמיכה "חיים בריאים") "כמי שמנהלת קבוצות הרזיה, אני יודעת שכדי להרזות יש לשלב פעילות גופנית בדיאטה, אני ממליצה על הליכה מבוקרת תוך ספירת צעדים. ה TG-224 משלב את כל הפונקציות הנדרשות למעקב אחר ההתקדמות מספר צעדים, מרחק הליכה, מד דופק  שעון וסטופר ומגביר אצל המתעמל את  המוטיבציה."
  
התקשרתי להגיד לשמעון תודה, וגם דרשתי הסבר: איך קרה שהאיש שבז לכושר ולכל סוג של ספורט מביא לי מתנה שכזאת. שמעון סיפר שבעקבות בעיות בריאותיות שצצצו אצלו הוא החליט לתפוס את עצמו בידיים: פחות סטייקים ויותר הליכות וג'וגינג. כבר כמה שבועות שהוא מקפיד על אימון גופני באופן סדיר, והתוצאות לא איחרו לבוא. כדי למדוד אותן במדויק הוא החליט להצטיד במכשיר הכי טוב ויעיל שקיים היום בשוק, ואנשי מקצוע המליצו לו לרכוש את הפדומטר: לא משנה אם מטרת האימון שלך היא שיפור הכושר או ירידה במשקל, המכשיר מספק שורה של עדכונים טכנולוגיים בלעדיים, שאחראים להצלחתו הרבה גם בחו"ל.
אז עכשיו אני כבר לא צועד לבד, ולהליכות הליליות שלי מצטרפים שני שותפים חדשים: שמעון השכן שמארח לי חברה, והפדומטר שמודד את צעדנו ומעבד את כל הנתונים הדרושים ומבטיח אימון גופני יעיל.    
 
ניתן להזמין ישירות מקטלוג שעוני דופק ופדומטרים (ולקבל מונה צעדים נוסף דגם TG-118 מתנה)
או ישירות בטל : 03-5013994
או ברשתות מגה ספורט, רשת דיאדורה MGS, רשת מכוני כושר פילאטיס של דליה מנטבר ובחנויות הספורט המובחרות. מחלקה מיוחדת לועדי עובדים ולדיאטניות.
ססס