מעמד רב תכליתי E6245

0.00 ₪
אחריות למחיר לרוב נוכל לשפר למחיר הנמוך ביותר שתראה בתנאי שמדובר על מוצר עם אחריות יבואן מקורית וחנות בעלת מוניטין מצאת זול יותר? התקשר אלינו

האחסון המשולש של DHZ מביא פתרון חדש לגמרי למרחב האימונים המוצלבים.אזורי האימון המוצלבים של היום מגיעים בגדלים ועיצובים רבים ושונים, בין אם בחדר אימונים ובין אם במתחם פונקציות משולב בפארק כוח, הציוד יכול לספק דרך חדשה לגמרי לאחסון, שבה אחסון בטוח וחיסכון במקום הם מאפיינים חיוניים."חובה" לכל בעל סטודיו בעל אוריינטציה של פרטים.

מצב: חדש מאריזה
זמינות: במלאי

E6245 - ה אחסון משולש DHZ מביא פתרון חדש לגמרי למרחב האימונים המוצלבים.אזורי האימון המוצלבים של היום מגיעים בגדלים ועיצובים רבים ושונים, בין אם בחדר אימונים ובין אם במתחם פונקציות משולב בפארק כוח, הציוד יכול לספק דרך חדשה לגמרי לאחסון, שבה אחסון בטוח וחיסכון במקום הם מאפיינים חיוניים."חובה" לכל בעל סטודיו בעל אוריינטציה של פרטים.

ניצול שטח גבוה

  • תוך ניצול טוב של השטח האנכי לאחסון, הוא מספק שטח אימון גדול ככל האפשר, תוך התחשבות בבטיחות ובאחסון של חלל האימון המוצלב.

אחסון פונקציונלי

  • בהתאם למצב בפועל, על ידי התאמת מיקום מדפי האחסון הניתנים להסרה מהירה, ניתן להשתמש בו לאחסון סדרת אביזרי כושר לרבות אך לא רק כדורי רפואה, כדורי סקווש, כדורי התעמלות, משקולות, קטלבלס וכו'.

יופי ועמיד

  • גוף המסגרת שנבנה על ידי Parallel Elements יפה ועמיד, והמסגרת מגובה בחמש שנות אחריות.
מידע נוסף
מותג Kettler
שיטת תשלום: ניתן לשלם בבית בעת קבלת המוצר משלוח: יוצא ממחסננו למחרת אישור מחברת האשראי
קניה בטוחה: זיכוי מיידי בהשבת המוצר חדש באריזתו איסוף: ניתן לאסוף עצמי הרצליה \ תל אביב
אחריות: נהנה משירות אחריות כפולה של יגל תשלומים: עד 24 תשלומים ללא ריבית
מוצרים נוספים מבית Kettler