ספסל ליד קדמית E7044

‏0.00 ₪
אחריות למחיר לרוב נוכל לשפר למחיר הנמוך ביותר שתראה בתנאי שמדובר על מוצר עם אחריות יבואן מקורית וחנות בעלת מוניטין מצאת זול יותר? התקשר אלינו

ה-Fusion Pro Series Preacher מציע שתי עמדות שונות לאימונים שונים, מה שעוזר למשתמשים באימוני נוחות ממוקדים להפעיל ביעילות את הדו-ראשי.עיצוב גישה פתוחה מתאים למשתמשים בגדלים שונים, משענות המרפק עוזרות במיקום נכון של הלקוח.

מצב: חדש מאריזה
זמינות: במלאי

E7044 - ה סדרת פיוז'ן פרוPreacher מציעה שתי עמדות שונות לאימונים שונים, מה שעוזר למשתמשים באימוני נוחות ממוקדים להפעיל ביעילות את הדו-ראשי.עיצוב גישה פתוחה מתאים למשתמשים בגדלים שונים, משענות המרפק עוזרות במיקום נכון של הלקוח.

משקל חופשי

  • בהשוואה לציוד הכוח במסלול קבוע, אימון משקולות חופשי דורש מהמתאמן יציבות גבוהה יותר ומעורבות רבה יותר של השרירים, והאימון יעיל יותר.

משטח זרוע גדול מדי

  • עם כוונון קל של המושב, הוא מספק ריפוד לחזה ולזרועות של מתאמנים שונים, משפר את יציבות האימון והנוחות.

ללבוש כיסויים

  • מגן על הציוד מפני נזק שנגרם על ידי סורגים אולימפיים במגע עם מסגרת המתכת ובעל אפקט חציצה מסוים.

מבוסס על תהליך הייצור הבוגר וניסיון הייצור של DHZ Fitness בציוד אימון כוח, ה סדרת פיוז'ן פרו הפך להיות.בנוסף לרשת את העיצוב כולו ממתכת של סדרת פיוז'ן , לסדרה נוספו לראשונה רכיבי סגסוגת אלומיניום, בשילוב צינורות אובליים שטוחים בכיפוף מקשה אחת, מה שמשפר מאוד את המבנה והעמידות.עיצוב זרועות התנועה המפוצלות מאפשר למשתמשים לאמן רק צד אחד באופן עצמאי;מסלול התנועה המשודרג והמוטב משיג ביומכניקה מתקדמת.בגלל אלה, ניתן למנות אותה בתור סדרת Pro ב DHZ Fitness.

מידע נוסף
מותג Kettler
שיטת תשלום: ניתן לשלם בבית בעת קבלת המוצר משלוח: יוצא ממחסננו למחרת אישור מחברת האשראי
קניה בטוחה: זיכוי מיידי בהשבת המוצר חדש באריזתו איסוף: ניתן לאסוף עצמי הרצליה \ תל אביב
אחריות: נהנה משירות אחריות כפולה של יגל תשלומים: עד 24 תשלומים ללא ריבית
מוצרים נוספים מבית Kettler