מכשיר בטן מקבילים E7047

‏0.00 ₪
אחריות למחיר לרוב נוכל לשפר למחיר הנמוך ביותר שתראה בתנאי שמדובר על מוצר עם אחריות יבואן מקורית וחנות בעלת מוניטין מצאת זול יותר? התקשר אלינו

ה-Fusion Pro Series Knee Up נועד לאמן מגוון רחב של הליבה ופלג הגוף התחתון, עם רפידות מרפק מעוקלות וידיות לתמיכה נוחה ויציבה, וכרית גב במגע מלא יכולה לסייע עוד יותר בייצוב הליבה.כריות כף רגל וידיות מוגבהות נוספות מספקות תמיכה לאימון טבילה.

מצב: חדש מאריזה
זמינות: במלאי

E7047 - ה סדרת פיוז'ן פרוKnee Up נועד לאמן מגוון של הליבה ופלג הגוף התחתון, עם רפידות מרפק מעוקלות וידיות לתמיכה נוחה ויציבה, וכרית גב במגע מלא יכולה לסייע עוד יותר בייצוב הליבה.כריות כף רגל וידיות מוגבהות נוספות מספקות תמיכה לאימון טבילה.

עיצוב בזווית

  • העיצוב הזוויתי משחרר מאוד את הלחץ על הכתפיים, ובאמצעות התמיכה האפקטיבית של כרית הגב משתפרים היציבות והנוחות של המתאמן.

אימון כפול

  • בין אם מדובר בתרגילי ליבה ופלג גוף תחתון או אימוני טבילה, המבנה החזק, תנוחת המוצא הסבירה ומסלול התנועה הפתוח מבטיחים חווית אימון בטוחה ויעילה.

עָמִיד

  • הודות לשרשרת האספקה ​​והייצור העוצמתיים של DHZ, מבנה המסגרת של הציוד עמיד ובעל אחריות לחמש שנים.

מבוסס על תהליך הייצור הבוגר וניסיון הייצור של DHZ Fitness בציוד אימון כוח, ה סדרת פיוז'ן פרו הפך להיות.בנוסף לרשת את העיצוב כולו ממתכת של סדרת פיוז'ן , לסדרה נוספו לראשונה רכיבי סגסוגת אלומיניום, בשילוב צינורות אובליים שטוחים בכיפוף מקשה אחת, מה שמשפר מאוד את המבנה והעמידות.עיצוב זרועות התנועה המפוצלות מאפשר למשתמשים לאמן רק צד אחד באופן עצמאי;מסלול התנועה המשודרג והמוטב משיג ביומכניקה מתקדמת.בגלל אלה, ניתן למנות אותה בתור סדרת Pro ב DHZ Fitness.

מידע נוסף
מותג Kettler
שיטת תשלום: ניתן לשלם בבית בעת קבלת המוצר משלוח: יוצא ממחסננו למחרת אישור מחברת האשראי
קניה בטוחה: זיכוי מיידי בהשבת המוצר חדש באריזתו איסוף: ניתן לאסוף עצמי הרצליה \ תל אביב
אחריות: נהנה משירות אחריות כפולה של יגל תשלומים: עד 24 תשלומים ללא ריבית
מוצרים נוספים מבית Kettler