מעמד למשקולות צלחת E7054

‏0.00 ₪
אחריות למחיר לרוב נוכל לשפר למחיר הנמוך ביותר שתראה בתנאי שמדובר על מוצר עם אחריות יבואן מקורית וחנות בעלת מוניטין מצאת זול יותר? התקשר אלינו

עץ הצלחת האנכית מסדרת Fusion Pro הוא חלק חשוב מאזור האימון למשקולות חופשיות.מציעים קיבולת גדולה לאחסון לוחות משקל בטביעת רגל קטנה יותר, שש קרני לוחות משקל בקוטר קטן מתאימים לצלחות אולימפיות ופגוש, ומאפשרות טעינה ופריקה קלה.אופטימיזציה של המבנה הופכת את האחסון לאבטח ויציב יותר.

מצב: חדש מאריזה
זמינות: במלאי

E7054 - ה סדרת פיוז'ן פרוVertical Plate Tree הוא חלק חשוב מאזור אימוני המשקולות החופשיות.מציעים קיבולת גדולה לאחסון לוחות משקל בטביעת רגל קטנה יותר, שש קרני לוחות משקל בקוטר קטן מתאימים לצלחות אולימפיות ופגוש, ומאפשרות טעינה ופריקה קלה.אופטימיזציה של המבנה הופכת את האחסון לאבטח ויציב יותר.

ניצול שטח גבוה

  • בעזרת ניצול גבוה של שטח, הוא מספק יכולת שפע של לוחות משקל עם טביעת הרגל הקטנה יותר, ואין צורך באחסון של לוחות שונים.

נגיש בקלות

  • שש קרני ערימת משקל בקוטר קטן מאפשרות טעינה ופריקה מהירה ותנועה קלה ביד אחת ברוב המצבים.

עָמִיד

  • הודות לשרשרת האספקה ​​והייצור העוצמתיים של DHZ, מבנה המסגרת של הציוד עמיד ובעל אחריות לחמש שנים.

מבוסס על תהליך הייצור הבוגר וניסיון הייצור של DHZ Fitness בציוד אימון כוח, ה סדרת פיוז'ן פרו הפך להיות.בנוסף לרשת את העיצוב כולו ממתכת של סדרת פיוז'ן , לסדרה נוספו לראשונה רכיבי סגסוגת אלומיניום, בשילוב צינורות אובליים שטוחים בכיפוף מקשה אחת, מה שמשפר מאוד את המבנה והעמידות.עיצוב זרועות התנועה המפוצלות מאפשר למשתמשים לאמן רק צד אחד באופן עצמאי;מסלול התנועה המשודרג והמוטב משיג ביומכניקה מתקדמת.בגלל אלה, ניתן למנות אותה בתור סדרת Pro ב DHZ Fitness.

מידע נוסף
מותג Kettler
שיטת תשלום: ניתן לשלם בבית בעת קבלת המוצר משלוח: יוצא ממחסננו למחרת אישור מחברת האשראי
קניה בטוחה: זיכוי מיידי בהשבת המוצר חדש באריזתו איסוף: ניתן לאסוף עצמי הרצליה \ תל אביב
אחריות: נהנה משירות אחריות כפולה של יגל תשלומים: עד 24 תשלומים ללא ריבית
מוצרים נוספים מבית Kettler