מי שאוהב יודע. שולחנות כדורגל הם מסוג המשחקים שמתחילים בעדינות ואז, בחלוף זמן קצר, המשחק הופך להיות מהיר, עצבני, תחרותי ואגרסיבי יותר ויותר..
 
משחק מהנה עם שולחן כדורגל לאורך זמן, אנחנו חושבים שלא כדי להסתפק בשולחן סיני זול, כדי להשקיע קצת יותר ולקבל שולחן איכותי, עם ״גב״ חזק ועוד יותר חשוב בעיצוב מדהים שעושה כיף לשחק. כן, אנחנו מתכוונים לסדרת שולחנות משחק – כדורגל החדשה של FAS האיטלקית המהווים דוגמא מצוינת של אומנות איטלקית ועיצוב בטוב טעם. תהינו!
 
מדבור בארבעה שולחנות כדורגל חדשים בדגמים: Party,party Smile, ו Smart לשימוש חוץ ולשימוש פנים.
שימו לב למאפיינים המיוחדים שלהם ולעיצוב המרהיב

שולחן כדורגל Smart Outdoor של FASשולחן כדורגל smart indoor של FASשולחן כדורגל דגם party של FASשולחן כדורגל Smile של FAS

שולחנות משחק של חברת FAS האיטלקית מתוכננים לספק עיצוב איטלקי עם איכות משחק יוצאת דופן.
 

SMILE indoor

לשולחן סמייל של חברת פס האיטלקית גוף עץ קשיח עם רגלי פלדה, משטח משחק חלק ושחקני פלדת כרום חזקים.
 
שלא כמו שולחנות כדורגל אחרים תוצר סין, שולחן איטלקי זה הוא אידיאלי לבתי ספר, מועדוני נוער, וכמובן גם לבית (אך אינו מתאים לשימוש מסחרי)
שולחנות המשחק הם בגודל 4 פיט ומיעודים לשימוש פנים או חוץ. בעלי ציפוי פלסטי בצידי השולחן לשמירת מראה מרהיב לאורך זמן ומשטח משחק חלק עם זכוכית מחוסמת (בחלק מהדגמים) 
כל השולחנות מיועדים לשימוש ציבורי פרט לדגם Party המיועד לשימוש בבית.

כדאי לדעת

מה ההבדל בין מוט רגיל למוט לטלסקופי?
מוט רגיל הוא מוט המפעיל את השחקנים, כשצידו השני בולט החוצה לעבר השחק השני. מוט טלסקופי הוא מוט שאינו בולט לעבר השחקן השני ומאפשר משחק בטוח, ללא פציעות ובנוחות מלאה של שני השחקנים משני צידי השולחן
 

שימוש פנים או חוץ?

שולחן כדורגל המיועד לשימוש פנים אינו מתאים לשימוש חוץ חלקים נעים עדינים יפגעו תוך זמן קצר בשל תנאי לחות, חול, שמש או גשם לכן כדאי לרכוש שולחן כדורגל לשימוש חוץ, אפילו אם אתם עומדים לאחסנו במרפסת