כולנו רוצים להראות כמו כוכבי קולנוע, אך חשוב שבדרך ל'לוק' המבוקש נדע שעל מנת להראות כל כך טוב צריך להתאמץ, וגם כי גוף משולם לא בא בקלות לכוכבי הקולנוע ובטח שלא לאדם הממוצע.

למרות הכל, אנחנו ממשיכים לנסות! וטוב שכך. לכן בפוסט הבא ניתן לכם טיפים של מאמני כושר בהוליווד וגם בבוליווד, לאימונים טובים ואורח חיים בריא, ונסביר לכם כיצד מגיעים לגוף כמו של השחקנים ג'יסון סטטראם ובראד פיט וכיצד ניתן להעלות על המסלול בדרך לגוף של כוכב קולנוע אמיתי. המשיכו לקרוא ותגלו!

גבר שרירי מבצע תרגילי הרמת משקולת לחיזוק שרירי החזה


הרצון להראות טוב

כאשר אנו צופים בסרטי קולנוע, פעמים רבות אנו נתקלים בשחקנים בעלי גוף חטוב, מלא שרירים, אתלטי ופשוט מושלם. רבות הפעמים שהגוף המושלם אינו תוצאה של איפור, פוטו שופ או אפקטים מיוחדים, והוא תוצאה של עבודה קשה ומרובה אותה עושים הסלבריטאים כהכנה לסרט או כחלק מדרך החיים שלהם.

כדי להתחיל להראות טוב ולהיות בכושר, חשוב לקבל מספר טיפים ממאמני הכושר של הסלבריטאים, ולשם כך הכנו עבורכם 10 טיפים ממאמני כושר נבחרים בהוליווד ובוליווד:

 1. אנדי האקלר המאמן האישי של ג'ניפר גודווין, נטלי פורטמן, וקריסטן בל, אומר: "ריצה מתפרצת של 15 דקות מעולה לשריפת שומנים. אבל ריצה מהירה של 35 דקות תפעל טוב יותר ותתחיל חילוף חומרים והורדת השומן בגוף."
 2. רמונה ברגנזה מאמנם של ג'סיקה אלבה, האן האת'וואי, קייט בינסקוויל ממליץ: "אל תהיו אובססיביים לגבי עלייה על המשקל. חשוב לא להעלות כל יום על המשקל, אלא לקחת זוג מכנסיים קבועים ולקבל אינדיקציה תוך שאנו מודדים אותן בכל שבוע".
 3. טרייסי אנדרסון מאמנן האישי של מדונה, ג'סיקה סימפסון וג'ניפר לופז מציע: "חשוב להתאמן בעוצמה, בצורה זאת תוכל להשיג תוצאות בזמן קצר יותר, כמו למשל: בהליכה או בריצה קצרה עם הפעלה של כוח רב יותר באימון".
 4. ג'אנר פיטרסון מאמנה של קים קרדישיאן, האלי בארי וסופיה ואגרה ממליץ להתאמן מעט כל הזמן ובעקביות, מה שיאפשר להשיג תוצאות טובות יותר מאשר אימון אחד מסיבי לא עקבי.
 5. טדי באס: אני לא אוהב שאוסרים על מאכלים שונים, איסור על אוכל גורם לנו להשתוקק לו יותר!".
 6. אנדי האקר: "אימון טוב מתבצע כשאר אנו עובדים על הידיים והרגלים בו זמנית. קפצו על טרמפולינה קטנה במשך 20 דקות והזיזו את הידיים והרגליים – התוצאות יהיו מדהימות!".
 7. קריסטי אנדרסון מספק טיפ לאימון והרזייה: "אכלו חטיף אנרגיה 20 דקות לפני האימון. חשוב לא לאכול חטיפים או לשתות משקאות אנרגיה אחרי אימון. בצורה זאת תכניסו קלוריות מיותרות לגוף".
 8. הילארי פאסטרנק המאמנת של קייטי פרי, ג'ניפר האדסון, ליידי גאגא ומאגן פוקס ממליצה: "אל תפתחו בדיאטת מיצים או תיכנעו לטרנד הטיהור. הם לא אפקטיביים כלל וכלל!"
 9. ראמונה ברגאנזה מספקת טיפ לאימון והרזייה: "עבודה של חמישה ימים בשבוע היא מעולה יותר מעבודה של כל ימות השבוע. תאמינו או לא, השרירים שלנו צריכים זמן לנוח."
 10. הילארי פסטרנק ממליצה: "לא רק מה שאתם עושים בחדר הכושר יעזור לכם להיות בכושר ולרזות, אלא מה שאתם עושים בחיי היום יום שלכם. חנו רחוק ולכו ברגל, עלו במדרגות במקום במעלית, צאו מהמונית והתחילו ללכת".

ומה לגבי הישגים של שחקנים מפורסמים?

את הגוף השרירי של בראד פיט מהסרט מועדון קרב קשה מאד לשכוח, כמו גם את האגרופים המיומנים שהוא הפליא במשתתפים בסצנה בתוך החניון הנטוש, וגם הקפיצה הנפלאה שלו על האויב בסרט טרויה קשה להוציא מהראש.

גם ג'ייסון סטטהאם שכיכב לצד פיט בסרט 'סנאץ'', ממשיך להפתיע אותנו בכישורים ובגוף שרירי וחטוב בסרטים כמו 'מהיר ועצבני' ובסרט 'בלתי נשכחים 3 ' שם הוא מככב כגיבור סרטי פעולה שלא נח לרגע. מה הסוד של השחקנים? שני השחקנים עובדים כל הזמן על הגוף בתוכניות אימונים שנחשוף לפניכם:

תוכנית האימונים של גייסון סטטהאם לפני סרטו CRANK:HIGH VOLTAGE

תמונה של ג'ייסון סטטהאם

תכנית האימונים של ג'ייסון כהכנה לסרט מתחילה באימון שבפני עצמו הוא אימון הנחשב אימון פשוט יחסית. האימון מורכב מחימום של 10 דקות על אופני הכושר, אימון חתירה, ואחריו עוד עשר דקות של פעילות גופנית בעצימות בינונית כגון:

  1. תנועות אימון כבדות כגון סקוואט קדמי, תרגילי כוח נקיים עם חמש חזרות , אימון מעגל עם משקולות קלות ותרגילי משקולות שונים
  2. עוד מבצע ג'ייסון תרגילים כגון: נשיאת שקי חול, נשיאת משקולות, הרמת פעמונים ברזל כבדים וכדומה.
  3. ג'יסוון מבצע תרגילי תחנות הכוללים מגוון רחב של תרגילים כגון: סקוואטים והישארות בתנוחת הסקוואט במשך שניות ארוכות, שמירה על מתח בשרירים, אימון מרווח עם פעילות גופנית קבועה כמו רכיבה על אופניים נייחים, ריצות ספרינט ברמה קשה של 60 שניות כל ריצה, עם 2 דקות מנוחה, ועוד.

את התרגילים מבצע ג'ייסון במחזוריות של 5 מעגלים ומגדיל בכל פעם את זמן התרגיל ועוצמת הכושר.

תוכנית האימון של בראד פיט לפני הסרט מועדון קרב וטרויה

כדי להתכונן לסרט 'מועדון קרב' היה צריך בראד פיט להיעזר במאמני כושר, וזאת כי בראד פיט אף פעם לא נחשב לשחקן של סרטי פעולה אלא כשחקן דרמתי, ולכן עליו היה לפתח גוף מהסרטים!

תכנית האימונים של פיט כללה:

תמונה של בראד פיט

 • סטים של 15 חזרות לכל תרגיל שהוא ביצע, וזאת כדי להדגיש את השרירים שעל גופו. העבודה על השרירים של פיט כללה בעיקר עבודת כוח והתנגדות - מה שעורר את סיבי השרירים וחיזק אותם.
 • פיט הרים בעיקר משקולות, ועבד על תכנית של אימוני התנגדות תוך מנוחה של 60 שניות בין הסטים.

משום שמבנה גופו של פיט הינו גוף רזה, העבודה לא כללה אירובי אלא יותר עבודה על נפח השרירים.

אימון הכושר של פיט לסרט 'טרויה'

גם הסרט טרויה שבו כיכב בראד פיט עשה לנו חשק להרים כמה חניתות ולצאת לרוץ במדבר, אך לשם ההתחלה נספר על תכנית האימון שלו בסרט זה:

באימונים לסרט עבד פיט עם מאמן אישי, שהוא גם מעסה ותזונאי, מאמן אומנויות לחימה ומורה ליוגה – דבר שעזר לפיט להתכונן לתפקיד 'אכילס' בסרט.

 • את האימון ביצע פיט עם שעה על הליכון ביום, עבודה על שרירי הבטן, שעתיים של הרמת משקולות עם עבודה על החזה והידיים, ושעתיים של עבודת אימונים על חרבות.
 • אחרי שפיט ביצע 4 סטים של עבודה על שרירי הבטן, הוא היה רץ ריצה מהירה של 5 דקות על הליכון, מבצע אימון אירובי, עובד על ספסל משקולות, ומבצע תרגילים לחיזוק הכתפיים ושרירי הזרוע וניפוח שרירי היד.

כיצד תצליחו גם אתם?

לסיכום ניתן לומר כי גם כוכבי הקולנוע הגדולים ביותר הם בסך הכל אנשים רגילים שבאמצעות התמדה ואימוני כושר טובים, מצליחים להראות טוב בכל זמן. לכן גם אתם, יכולים להצליח. התמידו, התעמלו, הצטיידו במכשירי כושר נכונים, ותיראו גם אתם ממש כמו הכוכבים האהובים עליכם, והכל באמצעות התמדה מסירות ושמירה על כושר גופני ואורח חיים בריא ונכון!

מסלול ריצה, משקולת יד ומכשיר מולטי טריינר מקצועי

מכשירי כושר איכותיים

התרשמו ממכשירי כושר ביתיים לפיתוח ועיצוב של כל שריר ושריר