קרוס אובר מקצועי ביותר 4 מ` SCC-1200 מבית BodySolid

מחיר רגיל 17,500.00 ₪ מחיר מיוחד 15,148.00 ₪
אחריות למחיר לרוב נוכל לשפר למחיר הנמוך ביותר שתראה בתנאי שמדובר על מוצר עם אחריות יבואן מקורית וחנות בעלת מוניטין מצאת זול יותר? התקשר אלינו
קרוס אובר מקצועי ביותר יכולת עבודה ל 2 מתאמנים הקרוס חזק ויציב בעל מתכת כבדה
מצב: חדש מאריזה
זמן אספקה: 7 ימי עבודה
זמינות: במלאי

קרוס אובר מקצועי  4 מ' SCC-1200 מבית BodySolid

  • קרוס אובר מקצועי ביותר
  • יכולת עבודה ל 2 מתאמנים
  • הקרוס חזק ויציב בעל מתכת כבדה
  • 2 צירי משקולות של 75 ק"ג כל אחד
  • מק"ט: SCC-1200
  • מידות: אורך: 397 ס"מ רוחב: 89 ס"מ גובה: 232 ס"מ

כבל crossovers נתפסים בדרך כלל כציוד למכוני כושר בלבד ופחות לשימוש ביתי

יחידת אימון המשלבת כבל מוצלב לאימון חזה וכתפיים דורש שטח גדול.

לאחרונה יותר ויותר לקוחות פרטיים רכושים קרוס אובר לחדר כושר ביתי, וזאת משום ריבוי קרוסאובר מסוג פינתי. 
אימון Crossovers ע"י משיכת כבל, הוא אימון הממוקד באזור החזה, כתפיים, יד קבמית ויד אחורית.

היתרון העיקרי של אימון כבל מוצלב בקרוסאובר הוא בעצם בשל הימנעות משימוש בספת אימון תוך כדי ביצוע המשכירה.

אימון השכמות בתנועה חופשית מביא לתנועת משיכה טבעית - מבלי להיצמד לספסל.

השריר העיקרי של הכתף נמצא על צדי החזה ועוטף את הגב מתחת לצידי הכתפיים.

התנועה החופשית של להב הכתף יכולה לאפשר לשרירי הכתף לעבוד בתבנית מסונכרנת יותר.

תנועה חופשית של הכתף מאפשר להבי הכתף להחליק לאחור אחד כלפי השני, ומאפשר טווח כולל גדול יותר של תנועה בחגורת הכתף. זה יכול להפחית את הלחץ על הכדור ואת הכדור שקע משותפת של הכתף, אבל רק אם אתה לא כוח טווח מוגזם של תנועה של כדור- and- שקע במצב מתיחה במהלך crossovers כבל. זה יכול לקרות בקלות במהלך מטוס משקולת, אבל הרבה פחות על crossovers כבל.

יתרון נוסף של כבל מוצלב הוא היכולת להעביר את הגוף בזוויות שונות במהלך התרגיל. זה יכול לאפשר לך למצוא מיקום נוח יותר עבור הכתפיים שלך, אשר יאפשר לך להמשיך להשתמש בתרגיל זה. זוויות משתנות גם מאפשר לך להדגיש אזורים שונים של פקטורליס הגדולות.
הכבלים יכולים גם להיות מחוברים גלגלות נמוך או גלגלות ייתכן מלחציים כך שניתן להעביר למעלה ולמטה כדי לשנות את זווית התרגיל גם כן.
יש כמה חסרונות של כבל מוצלב, אשר עשוי להגביל את הפופולריות שלו. זה מאוד קשה להתמודד עם משקל רב על התרגיל הזה כי אתה צריך לייצב את הגוף שלך, במיוחד את פלג גוף עליון, בעוד המשקל של הכבלים מושך אותו בחזרה זקוף. נדרשת מידה רבה של יציבות ליבה כדי לבצע את מוצלב הכבל. אם אתה לא יכול לשמור על המיקום הנכון, התרגיל כנראה לא יעבוד בשבילך. (שים לב שישנן דרכים רבות לשפר את יציבות הליבה מלבד כדורי יציבות ולוחות איזון).
למרות התנועה כבל מוצלב טבעי יותר מאשר מטוס משקולת או הקש הספסל, הכתף שלך עדיין לא יכול לסבול את זה. זה יהיה מבוסס על הפציעות הקודמות שלך, כמובן. אם אתה נפגע הרצועות בכתף או טבעת הסחוס המקיפה את השקע, ייתכן עדיין כאב בכתף כאשר מנסים את התרגיל הזה.
כבל crossovers יכול להיות שונה באופן משמעותי עבור החניכים שיש להם כאבים בכתף כרונית. התאם את גובה מערכת גלגלת כך גלגלת הוא בגובה הכתף, ולבצע את התרגיל עם זרוע אחת בכל פעם. לעמוד באמצע המנגנון תוך הפנייה לכיוון הרגיל. תפוס את הידית בגובה הכתף. לעמוד זקוף כך הזרוע שלך עם גלגלת הוא ישר החוצה לצד שלך, כאילו אתה במחצית הדרך העלאה לרוחב). התחל שם. משוך את זרועך לאורך החזה, עד שידית הכבל נמצאת מעבר לכתף הפוכה, ולאחר מכן תחזור למצב ההתחלה. על ידי לא לאפשר את הכתף לנוע מאחוריך כל כך הרבה, אתה להקטין או לבטל את הלחץ על הרצועות ואת הטבעת סחוס ועדיין נותן pec הזדמנות לעבוד.
חניכים רבים מבצעים crossovers כבל להאמין שהם יביא את השרירים בשרירים pectoralis. זה מיתוס. זה לא אפשרי נקודה לצמצם, כלומר אתה לא יכול להפחית bodyfat באזור על ידי אימונים באזור. ייתכן שיהיה אימון טוב pec עם crossovers כבל, באמצעות מגוון מלא של תנועה ומשקל אתה באמת יכול להתמודד, וזה עשוי לתת תחושה של משאבה טובה אמון אבל זה לא ישנה את bodyfat ב pecs.
עד הפעם הבאה, הרכבת חכם, ואז הרכבת קשה.
הערה של עורך: בקר www.SoftTissueCenter.com עבור הדפסים של העבר של Horrigan עמודות Sportsmedicine כי הופיעו איש ברזל . אתה יכול להזמין את הספרים, כוח, מיזוג ומניעת פגיעה עבור הוקי על ידי ג 'וזף Horrigan, DC, ו EJ "דוק" Kreis, DA, ואת 7 דקות רוטאטור Cuff פתרון על ידי Horrigan וג' רי רובינסון מן הבית Gym Warehouse, (800) 447-0008 או בכתובת www.Home-Gym.com.

מידע נוסף
סוג ציוד כושר מיקצועי קרוס אובר
מותג BodySolid
שיטת תשלום: ניתן לשלם בבית בעת קבלת המוצר משלוח: יוצא ממחסננו למחרת אישור מחברת האשראי
קניה בטוחה: זיכוי מיידי בהשבת המוצר חדש באריזתו איסוף: ניתן לאסוף עצמי הרצליה \ תל אביב
אחריות: נהנה משירות אחריות כפולה של יגל תשלומים: עד 12 תשלומים ללא ריבית
מוצרים נוספים מבית BodySolid