זוקפי גו E7045

‏0.00 ₪
אחריות למחיר לרוב נוכל לשפר למחיר הנמוך ביותר שתראה בתנאי שמדובר על מוצר עם אחריות יבואן מקורית וחנות בעלת מוניטין מצאת זול יותר? התקשר אלינו

הארכת הגב מסדרת Fusion Pro עמידה וקלה לשימוש המספקת פתרון מצוין לאימון גב במשקל חופשי.רפידות הירך המתכווננות מתאימות למשתמשים בגדלים שונים.פלטפורמת כף הרגל המונעת החלקה עם תופסת שוק רולר מספקת עמידה נוחה יותר, והמישור הזווית עוזר למשתמש להפעיל את שרירי הגב בצורה יעילה יותר.

מצב: חדש מאריזה
זמינות: במלאי

E7045 - ה סדרת פיוז'ן פרו הארכת גב עמידה וקלה לשימוש המספקת פתרון מצוין לאימון גב במשקל חופשי.רפידות הירך המתכווננות מתאימות למשתמשים בגדלים שונים.פלטפורמת כף הרגל המונעת החלקה עם תופסת שוק רולר מספקת עמידה נוחה יותר, והמישור הזווית עוזר למשתמש להפעיל את שרירי הגב בצורה יעילה יותר.

רפידות ירך מתכווננות

  • מכשיר כוונון בעזרת כוח מקל על ההתאמה.עם מיקום ארגונומי נכון של כרית הירך מבטיח אימון יעיל ונוחות.

עיצוב פתוח

  • מתאמנים יכולים להיכנס ולצאת בקלות מהארכת הגב עם הידית הארגונומית, והעיצוב הפתוח מאפשר מסלול אימון ברור.

רולר Calf Catch

  • פלטפורמת רגל גדולה ללא החלקה עם תופסת שוקית גלגלית מציעה למתאמנים מגוון רחב של עמידה תוך הבטחת הנוחות והבטיחות.

מבוסס על תהליך הייצור הבוגר וניסיון הייצור של DHZ Fitness בציוד אימון כוח, ה סדרת פיוז'ן פרו הפך להיות.בנוסף לרשת את העיצוב כולו ממתכת של סדרת פיוז'ן , לסדרה נוספו לראשונה רכיבי סגסוגת אלומיניום, בשילוב צינורות אובליים שטוחים בכיפוף מקשה אחת, מה שמשפר מאוד את המבנה והעמידות.עיצוב זרועות התנועה המפוצלות מאפשר למשתמשים לאמן רק צד אחד באופן עצמאי;מסלול התנועה המשודרג והמוטב משיג ביומכניקה מתקדמת.בגלל אלה, ניתן למנות אותה בתור סדרת Pro ב DHZ Fitness.

מידע נוסף
מותג Kettler
שיטת תשלום: ניתן לשלם בבית בעת קבלת המוצר משלוח: יוצא ממחסננו למחרת אישור מחברת האשראי
קניה בטוחה: זיכוי מיידי בהשבת המוצר חדש באריזתו איסוף: ניתן לאסוף עצמי הרצליה \ תל אביב
אחריות: נהנה משירות אחריות כפולה של יגל תשלומים: עד 24 תשלומים ללא ריבית
מוצרים נוספים מבית Kettler