חתירה אנכית במשקל חופשי E7061

‏0.00 ₪
אחריות למחיר לרוב נוכל לשפר למחיר הנמוך ביותר שתראה בתנאי שמדובר על מוצר עם אחריות יבואן מקורית וחנות בעלת מוניטין מצאת זול יותר? התקשר אלינו

סדרת ה-Fusion Pro Incline Level Row משתמשת בזווית המשופעת כדי להעביר עומס רב יותר לגב, להפעיל ביעילות את שרירי הגב, וכרית החזה מבטיחה תמיכה יציבה ונוחה.פלטפורמת הרגליים הכפולה מאפשרת למשתמשים בגדלים שונים להיות בתנוחת האימון הנכונה, ובום האחיזה הכפול מספק אפשרויות מרובות לאימון גב.

מצב: חדש מאריזה
זמינות: במלאי

E7061 - ה סדרת פיוז'ן פרוIncline Level Row משתמש במישור הזווית כדי למקד יותר עומס לגב, להפעיל ביעילות את שרירי הגב, וכרית החזה מבטיחה תמיכה יציבה ונוחה.פלטפורמת הרגליים הכפולה מאפשרת למשתמשים בגדלים שונים להיות בתנוחת האימון הנכונה, וזרוע התנועה הכפולה מספקת אפשרויות מרובות לאימון גב.

פלטפורמת רגל כפולה

  • שני שלבי פלטפורמה מאפשרים להציב מתאמנים בגדלים שונים בתנוחה האופטימלית, תוך עבודה יעילה על השרירים העיקריים של הגב העליון.

משטח חזה

  • כרית החזה מספקת תמיכה יציבה ונוחה, והעברת העומס הישירה יותר מאפשרת למתאמנים לעורר את שרירי הגב בצורה יעילה יותר.

זרוע תנועה עם אחיזה כפולה

  • עמדות אחיזה כפולות מספקות אימון שרירי גב מגוון יותר, וזרוע תנועה חופשית מספקת את החוויה הדומה למשקולות חופשיות.

מבוסס על תהליך הייצור הבוגר וניסיון הייצור של DHZ Fitness בציוד אימון כוח, ה סדרת פיוז'ן פרו הפך להיות.בנוסף לרשת את העיצוב כולו ממתכת של סדרת פיוז'ן , לסדרה נוספו לראשונה רכיבי סגסוגת אלומיניום, בשילוב צינורות אובליים שטוחים בכיפוף מקשה אחת, מה שמשפר מאוד את המבנה והעמידות.עיצוב זרועות התנועה המפוצלות מאפשר למשתמשים לאמן רק צד אחד באופן עצמאי;מסלול התנועה המשודרג והמוטב משיג ביומכניקה מתקדמת.בגלל אלה, ניתן למנות אותה בתור סדרת Pro ב DHZ Fitness.

מידע נוסף
מותג Kettler
שיטת תשלום: ניתן לשלם בבית בעת קבלת המוצר משלוח: יוצא ממחסננו למחרת אישור מחברת האשראי
קניה בטוחה: זיכוי מיידי בהשבת המוצר חדש באריזתו איסוף: ניתן לאסוף עצמי הרצליה \ תל אביב
אחריות: נהנה משירות אחריות כפולה של יגל תשלומים: עד 24 תשלומים ללא ריבית
מוצרים נוספים מבית Kettler