הקמת מכון כושר וחדר כושר בבנין משותף

חדר כושר בבניין המגורים הוא חלום של רבים, אבל לפני שאתם רצים להחתים את הדיירים על חוק חדר כושר בבניין מגורים, כדאי לכם לקרוא את המאמר הבא שיסביר לכם איך לעבור את תהליך הבניה בשלום, עם מינימום הוצאות ועם התוצאה הסופית הטובה ביותר. כל הפרטים בשורות הבאות.

חשיבות הכושר בחיים שלנו

אנו חיים בעידן שבו המודעות לעשיית כושר ולחיים בריאים רק הולכת וגוברת. כיום כבר אין ספק כי הכושר תורם למצבנו הבריאותי מהבחינה הפיזית, תורם גם לבריאות הנוסף וכמובן מסייע לנו לשמור על משקל תקין, לאבד משקל ולפתח את מבנה הגוף אותו אנו רוצים. ישנן דרכים רבות לעשות כושר ואין סוף סוגים שונים של כושר אותם ניתן לבצע על בסיס יומי או שבועי; ניתן לבצע פעולות כושר מחוץ לבית, בחדר הכושר, בפארקים וכולי. אך ישנה אופציה נהדרת היכולה לספק לכם יתרונות רבים - חדר כושר בבניין.

מה זה אומר בכלל?

המשמעות של חדר כושר בבניין מגורים היא דיי ברורה. מדובר על חדר הנמצא בבניין שלכם, אותו אתם מקצים לצורך בנייה והקמה של חדר כושר אשר ישרת את כלל הדיירים. לחדר כושר שכזה מספר יתרונות:

 • נוחות – אתם ויתר הדיירים תוכלו ליהנות מהנוחות של חדר כושר פרטי הנמצא במרחק של צעדים ספורים מהדירה. עניין זה ייתר את הנסיעה לחדר כושר מרוחק ויאפשר לכם להתאמן פעמים רבות יותר.
 • חיסכון בזמן – תוכלו להתאים בקלות את האימונים ללו"ז שלכם, גם בימים עמוסים ובימים בהם תסיימו את היום בשעה מאוחרת. נגישות זאת תסייע לכם להנהיג אורח חיים בריא יותר.
 • מוטיבציה – למתעמלים רבים חסרה מוטיבציה שתאפשר להם לדבוק בשגרת האימון. בנייה של חדר כושר צמוד בבניין יכולה לסייע לכם לצבור את המוטיבציה הנדרשת לכם.
 • מקום מפגש – פעמים רבות החיים בעיר ובמרחב האורבני יכולים להיות מעט בודדים. בנייה של חדר כושר יכולה להוות מקום מפגש נוסף עבור דרי הבניין ולחבר בין התושבים.
 • פרטיות – בחדרי הכושר הגדולים ישנו ריבוי מתעמלים, הדבר עשוי להיות חיובי עבור חלקנו, אך חלקנו עשוי להעדיף להתאמן באופן יותר פרטי ואינטימי.
 • התאמה אישית – אתם בעלי השליטה ואתם קובעים מה יהיה הרכב המכשירים ואילו מכשירים נוספים להביא.
 • ערך הנכס – חדר כושר יכול לשפר את הערך הכולל של נכס המגורים, ולהפוך אותו לאטרקטיבי יותר עבור קונים או שוכרים פוטנציאליים.
 • חיסכון כספי – הדיירים יכולים לחסוך כסף על מנוי לחדר כושר חיצוני, שכן חדר כושר בבניין מייתר את הצורך במנויי יקר בחדר כושר אחר.
 • נגישות למשך כל השנה - ללא קשר לתנאי מזג האוויר, התושבים יכולים להתאמן בנוחות בחדר הכושר שבבניין, תוך הימנעות מחסמים הקשורים למזג האוויר וכדומה.

איך עושים את זה?

החלטתם שאתם רוצים לבנות חדר כושר בבניין משותף והצלחתם להשיג את הסכמתם של כל דרי הבניין. עכשיו אפשר להתחיל בתהליך.


שלב ראשון – בחירת מיקום

בחירת המיקום היא החלק הראשוני והקריטי. בהינתן לאין לכם מקום ראוי, ואין אפשרות לבנות חדר מתאים, לא תוכלו לבנות או להקים את חדר הכושר שלכם. לכן יש לוודא כי קיין מקום מתאים אשר מוסכם על כל הדיירים.


שלב שני – בחירת מכשירים

כעת ניתן לתכנן את החדר שלכם ולחשוב אילו מכשירים ייכנסו פנימה. יש לבחור את המכשירים בהתאם לאופי השימוש הצפוי, בהתאם לרצון הדיירים וכמובן בהתאם למגבלת המקום הנתון לכם.


שלב שלישי – הכנסת המכשירים

אחרי שבחרתם אילו מכשירים אתם רוצים ואחרי שבחרתם גם חדר מתאים וביצעתם בו את כל ההכנות הנדרשות, ניתן להתחיל ולהכניס את המכשירים בהתאם למיקום שייעדתם להם. את שלב זה ניתן לבצע בשיתוף עם החברה מהם תרכשו את המוצרים.

אנו ממליצים לכם שלא לנסות ולבצע את התהליך לבדכם ולהיוועץ עם אנשי מקצוע להם ניסיון קודם בבניה של חדרי כושר משותפים. פניה לחברה בעלת ניסיון תאפשר לכם לחסון כסף וזמן רבים.

איך בוחרים את מכשירי הכושר? 

ישנם מספר דברים אותם יש לקחת בחשבון כאשר ניגשים לבחור את מכשירי הכושר אותם תכניסו לחדר:

 • מעטפת אידיאלית – בבחירת המכשירים יש לקחת בחשבון את המגוון הרחב ויש ליצור את החדר שלכם תוך שאיפה ליצירת מעטפת מושלמת ככל הניתן אשר תוכל לתת מענה טוב לאימון מלא של כל חלקי הגוף.
 • רצון הדיירים – כמובן כי יש להתחשב ברצון כל הדיירים ולהכניס מכשירים שיענו לצורך ולרצון של כולם. כדאי אפילו לבצע סקר או להפיץ שאלון שיעזור לכם להבין טוב יותר מהם הרצונות והדרישות של כל הדיירים.
 • מסגרת תקציבית – מסגרת תקציבית היא חשובה והיא תסייעה לכם להבין על אילו מכשירים ניתן לוותר ואילו מכשירים אתם חייבים להכניס.
 • מגבלת מקום – בדומה לסעיף הקודם, גם מקבלת המקום יכולה לסייעה לכם להבין אילו מכשירים אתם מעדיפים להכניס לפני מכשירים אחרים.

כל המכשירים במקום אחד

יגל היא חברה מובילה לשיווק של מוצרי ספורט הפועלת השוק הישראלי במשך שנים רבות. אנו רותמים את כל הידע והניסיון שלנו על מנת להביא לכם את מכשירי הכושר הטובים ביותר בעולם, מבית היוצר של כל החברות המובילות, ובמחירים הטובים בישראל. באתר שלנו קיים מגוון רחב היאפשר לכם למצוא את כל מה שאתם צריכים במקום אחד:

 • עמדות כושר
 • מולטי טריינרים
 • מכשירי אירובי
 • ציוד ואביזרים
 • ועוד

כל המוצרים נבחרו בקפידה ונבחנו לעומק על מנת לוודא כי הם אכן עומדים בסטנדרט האיכות אותו אנו רוצים להעניק לכם.

רכישה מקוונת

על מנת לאפשר לכם רכישה מקוונת ונוחה הקמנו אתר ייעודי הכולל; קטלוג מוצרים מפורט, מערכת הזמנות קלה, מנגנון תשלום מאובטח, מדיניות החזרות ברורה ופיצ'רים נוספים שיהפכו את חוויית הקנייה שלכם למושלמת. בנוסף תוכלו ליהנות ממשלוח מהיר עד לפתח הבית או הבניין. בכל שלב תוכלו ליצור איתנו קשר ואנו נשמח להעניק לכם מענה מקיף ומקצועי לכל שאלה ובקשה שעשויה לצוץ – חייגו: 03-501-3994.