כפיפת רגליים בשכיבה E7001

0.00 ₪
אחריות למחיר לרוב נוכל לשפר למחיר הנמוך ביותר שתראה בתנאי שמדובר על מוצר עם אחריות יבואן מקורית וחנות בעלת מוניטין מצאת זול יותר? התקשר אלינו

הודות לעיצוב המועדף של The Fusion Pro Prone Leg Curl, משתמשים יכולים להשתמש במכשיר בקלות ובנוחות כדי לחזק את שרירי השוק וההמסטרינג.העיצוב של ביטול כרית המרפק הופך את מבנה הציוד לתמציתי יותר, וזווית רפידת הגוף המגוונת מבטלת את הלחץ על הגב התחתון והופכת את האימון לממוקד יותר.

מצב: חדש מאריזה
זמינות: במלאי

E7001 - הודות לעיצוב הנוטה של ​​The סדרת פיוז'ן פרו Curl Prone Leg Curl, המשתמשים יכולים להשתמש במכשיר בקלות ובנוחות לחיזוק שרירי השוק וההמסטרינג.העיצוב של ביטול כרית המרפק הופך את מבנה הציוד לתמציתי יותר, וזווית רפידת הגוף המגוונת מבטלת את הלחץ על הגב התחתון והופכת את האימון לממוקד יותר.

עיצוב ביומכני

  • כריות הירכיים והחזה הזוויתיות ב-Prone Leg Curl מבטיחות יישור נכון של הברך של המתאמן עם נקודת הציר כדי למקסם את הנוחות תוך בידוד שרירי הירך האחורי.

משטח פלג גוף עליון מורחב

  • עיצוב כרית המרפק מתבטל, ואורך כרית פלג הגוף העליון מורחב, כך שהמתאמן יוכל לייצב את חלק הגו בצורה נוחה יותר.

התמקדו בניסיון

  • משטח רולר קל להתאמה, עיצוב ציוד פתוח מאפשר למשתמשים להשתמש בו בקלות כדי להשלים את ההכשרה המתאימה.

מבוסס על תהליך הייצור הבוגר וניסיון הייצור של DHZ Fitness בציוד אימון כוח, ה סדרת פיוז'ן פרו הפך להיות.בנוסף לרשת את העיצוב כולו ממתכת של סדרת פיוז'ן , לסדרה נוספו לראשונה רכיבי סגסוגת אלומיניום, בשילוב צינורות אובליים שטוחים בכיפוף מקשה אחת, מה שמשפר מאוד את המבנה והעמידות.עיצוב זרועות התנועה המפוצלות מאפשר למשתמשים לאמן רק צד אחד באופן עצמאי;מסלול התנועה המשודרג והמוטב משיג ביומכניקה מתקדמת.בגלל אלה, ניתן למנות אותה בתור סדרת Pro ב DHZ Fitness.

מידע נוסף
מותג Kettler
שיטת תשלום: ניתן לשלם בבית בעת קבלת המוצר משלוח: יוצא ממחסננו למחרת אישור מחברת האשראי
קניה בטוחה: זיכוי מיידי בהשבת המוצר חדש באריזתו איסוף: ניתן לאסוף עצמי הרצליה \ תל אביב
אחריות: נהנה משירות אחריות כפולה של יגל תשלומים: עד 24 תשלומים ללא ריבית
מוצרים נוספים מבית Kettler